שתף קטע נבחר

חשד: רצח אשתו השנייה, 21 שנה אחרי הראשונה

הגבר, בן 65 מהרצליה, התקשר לפנות בוקר למשטרה והודיע כי רצח את אשתו הפיליפינית. בזמן הרצח הייתה בדירה בתם בת ה-4 של השניים. במשטרה אמרו כי לפני 21 שנה הגבר גרם למותה של אשתו הראשונה, אך לא נמצא כשיר לעמוד לדין

גבר בן 65 מהרצליה התקשר לפנות בוקר (יום ג') למשטרה ובפיו הדברים הבאים: "תגיעו לדירה רצחתי את אשתי". השוטרים מתחנת גלילות וצוות מד"א ירקון שהגיעו לבית בעיר, מצאו את האשה, כבת 40, ללא רוח חיים עם סימני דקירה על גופה. במשטרה אמרו כי האיש גרם למותה של אשתו הראשונה לפני 21 שנה, אך נמצא לא כשיר לעמוד לדין.

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

אנשי מד"א קבעו מותה של האשה, הנושאת אזרחות פיליפינית. בבית מצאו כוחות ההצלה ילדה בת 4. לא ברור האם היא הייתה עדה לרצח. הילדה נלקחה לשירותי הרווחה. הגבר נעצר ונלקח לחקירה על-ידי חוקרי תחנת הרצליה, בפיקודו של סגן ניצב נמרוד דניאל.

 

מפנים את גופת האשה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
מפנים את גופת האשה(צילום: עידו ארז)

 

הילדה נלקחה לשירותי הרווחה. הכניסה לבית המשפחה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
הילדה נלקחה לשירותי הרווחה. הכניסה לבית המשפחה(צילום: עידו ארז)

 

שכנים סיפרו כי לא הכירו את בני הזוג, שעברו להתגורר בבניין לפני כחודשיים. שרה, שהתגוררה בבניין עד לפני שבועיים, סיפרה: "זה מזעזע. זה נורא שזה קרה בבניין שלי. איך אפשר להתחיל את השנה ברצח. ישבתי בבית ובמקום לשמוע מוזיקה שמעתי על הרצח והגעתי לפה. מדובר בבניין שקט".

 

שכן נוסף סיפר ל-ynet כי החשוד ביקש ממנו לפני כמה ימים 50 שקלים לוועד בית. "אותה לא ראיתי בכלל", הוא אמר. "הבוקר ישנתי, לא שמעתי צעקות ורק כשהמשטרה דפקה על דלת ביתי, הם אמרו לי שהיה רצח". שכנה אחרת סיפרה שלא שמעה צעקות. היא הופתעה לשמוע שהחשוד גרם בעבר למותה של אשתו הראשונה: "איך נותנים לבן אדם שרצח כבר, לגור פה? לא ידענו על זה". הגבר והאשה לא היו מוכרים לשירותי הרווחה בעיר.  

 

הבית שבו נרצחה האשה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
הבית שבו נרצחה האשה(צילום: עידו ארז)

 

מדובר ברצח השני בתוך ארבעה ימים. לפני שלושה ימים מצאו כוחות ההצלה

 את גופותיהם של חכים כיוף (26) ואיהם קדור (19) מדליית אל כרמל ביער סמוך ליישוב עין חוד שבמערב הכרמל. הערכה ראשונית גרסה כי מדובר במקרה של רצח והתאבדות, אולם נבדקות האפשרויות כי מדובר בהתאבדות כפולה או ברצח כפול של בני הזוג.

 

בסוף החודש שעבר נעצר משה גדליה בחשד שרצח את אשתו בבית שאן לעיני בנותיהם. לאחר מכן ניסה להתאבד ליד קבר אביו בבליעת חומר דליק, וניסה גם להצית את עצמו, אך השוטרים מנעו זאת ממנו. בתחילת אוגוסט בנשר רצח אליהו יחיא את אשתו בת-שבע, פצע את בנה שמעון בן-לולו והתאבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידו ארז
ניידת ליד בית המשפחה
צילום: עידו ארז
מומלצים