שתף קטע נבחר

החופש של נערים מנתניה: LSD, קוק ו"ספיידרמן"

סוגי סמים רבים היו בתפריט של עשרות ילדים ונערים, שהודו בכך בחקירתם במשטרה. בת 14 נהגה לעשן עם אחיה, בן 10. ההורים דווחו, שירותי הרווחה יתערבו

להורים רבים נוח לחשוב כי ילדיהם בילו בנעימים בחופש הגדול, בעודם עסוקים במקום עבודתם. כך סברו גם עשרות הורים מנתניה, אך הם הופתעו לגלות בעזרת המשטרה כי ילדיהם עישנו סמים בצוותא. המשטרה חקרה 68 ילדים ונערים בני 12-17, כשהתברר שעשו כן. מחצית מהחשודים מתחת לגיל 14, ובין היתר נחקרו גם שלוש נערות שהודו כי השתמשו ב-LSD ובקוקאין. בתום החקירה הועברו הילדים והנערים לטיפול רשויות הרווחה. 

 

בחירות בארה"ב 2012 - כל הדיווחים ב-CNN ו-ynet

 

דיווחי חדשות נוספים:

חבר בלהקת ראפ חשוד בייבוא סמים

שיטת הברחה חדשה: בלעו 40,000 דולר

 

החקירה החלה בעקבות מידע שהגיע למחלק הנוער במשטרת נתניה בפיקודו של פקד רועי יעקובי. השוטרים איתרו עשרות ילדים ובני נוער שצרכו סמים כשנפגשו בחצרות בתי ספר, גנים ציבוריים, במרכז העיר, בשוק, בכיכר העצמאות ובתחנה המרכזית.

 

על פי החשד נהגו החשודים לקנות סמים בקיוסקים או מסוחרים בדמי כיס שקיבלו מהוריהם: כדורי "נייס גאי" ו"ספיידרמן" שמיוצרים מחומרים אסורים, מריחואנה וחשיש הפכו לחלק מהבילוי בחופשה הגדולה. במהלך החקירה הופתעו החוקרים לגלות כי נערה בת 14 נהגה לעשן סמים מסוגים שונים יחד עם אחיה בן העשר. 

 

כל החשודים שנחקרו הודו במיוחס להם, ובמשטרה עירבו את הוריהם ודיווחו להם על החשדות. כמו כן יידעו את אנשי שירות המבחן לנוער ואת שירותי הרווחה. במשטרה אומרים כי המעורבים בפרשה לא יועמדו לדין והמשטרה תסתפק באזהרה ובהפניה לטיפול של שירותי הרווחה. עוד הדגישו את חשיבותה של המעורבות ההורית בחיי הילדים, נוכח העובדה שהורי החשודים כלל לא שיערו שהם צורכים סמים, קל וחומר - לא ידעו דבר על המתרחש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קוקאין. מעשנים ביחד
צילום: shutterstock
סמים בגיל צעיר (אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים