שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

מאהל הפראיירים הוקם שוב: "בחירות על חיינו"

בארגונים הקוראים לשוויון בנטל החליטו להפעיל לחץ על המפלגות כדי למנוע מצב שבו הנושא האיראני יהיה זה שיוביל את הבחירות. "יש רוב ציוני שיוכל להוביל למהפכה אמיתית"

פעילי המחנה המשותף והפורום לשוויון בנטל הקימו היום (ד') מחדש את מאהל הפראיירים, כיריית פתיחה לקראת קמפיין שלתפיסתם אמור להעמיד במוקד מערכת הבחירות את הנושאים החשובים להם כמו שוויון בנטל, שינוי שיטת הממשל, קביעת גבולות קבע לישראל, חיזוק מעמד הביניים ושיפור מערכת החינוך בישראל. בשבוע הבא ייערך כנס שבו יוכרז על חמש אושיות ישראליות ציבוריות שיובילו כל אחד מנושאי הליבה ש"בלעדיו המפלגות הציוניות לא ייכנסו לקואליציה".

 

 

מנסים לשנות סדר יום (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מנסים לשנות סדר יום(צילום: מוטי קמחי)

נול. לחץ על המפלגות הציוניות (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
נול. לחץ על המפלגות הציוניות(צילום: מוטי קמחי)

 

בועז נול, ממקימי מאהל הפראיירים, אמר היום בטקס החניכה המחודשת בכיכר רבין כי מטרת הפורום המשותף היא למנוע מצב שבו נושא הגרעין האיראני יקבע את סדר היום בבחירות. "אנחנו דואגים שהבחירות האלו יהיו עלינו ועל החיים שלנו", אמר נול. "יש לנו אכזבה אדירה מראש הממשלה. נתנו לו קרדיט והוא לא עשה עם זה כלום בדו"ח טרכטנברג או פלסנר. ראש הממשלה צריך ללכת ועכשיו כולנו צריכים לצאת מהאדישות ולהעיף אותו".

 

עוד בחדשות ynet:

 

לדברי נול, על מנת להשיג את המטרה יש ליצור "גוש אחד גדול, שבו יהיו שותפים כל

מי שהוא לא נתניהו, ואנשיו יתגברו על האגו שלהם ויעשו את מה שצריך, את מה שהעם דורש".

 

עידן מילר, יו"ר המחנה המשותף, הוסיף: "יש רוב ציוני בעם שיכול להוביל מהפכה אמיתית במדינת ישראל. אנחנו צריכים להתאגד, לאסוף את כל הכוחות הציוניים על המגרש, ולהוביל לשינוי אמיתי של נושאי הפנים של מדינת ישראל. אנחנו באים לחייב את המפלגות הציוניות לשים את הנושאים האלו במרכז המצע שלהן ולחייב אותן שמייד לאחר הבחירות, במשא ומתן הקואליציוני שייווצר, וזה לא משנה מי יהיה ראש הממשלה, הנושאים האלה צריכים להיות הנושאים שהממשלה הבאה תיקח ותוביל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נול. "נתנו קרדיט לנתניהו"
צילום: מוטי קמחי
מומלצים