שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  למרות הפיקוח: עבריין מין חשוד בתקיפת נערים
  בן 39 מהמרכז, שריצה בעבר מאסר בגין עבירות מין, נעצר בעקבות עדות שני בני 16 שהתלוננו כי ביצע בהם עבירות מין בשנתיים האחרונות. השב"ס: "הוא נעצר בזכות יחידת הפיקוח"

  עבריין מין מורשע חשוד בפגיעה מינית חמורה בנערים בשנתיים האחרונות. הוא נעצר בתחילת השבוע על ידי משטרת מרחב דן בחשד כי קיים יחסי מין עם קטינים, ביצע מעשה מגונה בקטין מעל גיל 14 תוך ניצול וכן ביצע מעשה סדום בקטין - כל זה תוך הפרת צו הפיקוח שלו.

   

  החשוד, בן 39 מאזור המרכז, נעצר לאחר ששני נערים בני 16 הגישו נגדו תלונה בתחנת המשטרה והעידו נגדו. לטענתם, הוא ביצע בהם עבירות מין במשך כשנתיים, מאז שהיו בני 14. על פי חשד המשטרה, העצור קיים יחסי מין בהסכמה עם אחד מהם, ייתכן שתמורת תשלום. במקביל, בודקת המשטרה אפשרות כי החשוד פגע בקטינים נוספים.

   

  העצור כבר ישב בכלא בגין ביצוע עבירות מין, השתחרר ומאז דצמבר 2010 הוא מוגדר עבריין מין בפיקוח שירות בתי הסוהר - תקופת פיקוח שאמורה להימשך חמש שנים.

   

  במהלך דיון בהארכת מעצרו, אמר עורך דינו מהסנגוריה הציבורית, איתי בן נון, כי מרשו ניסה לשים קץ לחייו בזמן ששהה במעצר, וכי יש לאשפז אותו באופן מיידי. נציגת המשטרה, כרמלה טריקי, הבהירה בדיון כי "לחשוד מסוכנות ברמה גבוהה, מדובר במפוקח מין שחוזר על המעשים". השופט האריך את מעצרו בחמישה ימים, ואף הורה לבצע לו בדיקה פסיכיאטרית ולאשפזו במקרה הצורך.

   

  מהשב"ס נמסר בתגובה כי "מעצרו של החשוד התאפשר בזכות זיהויו על ידי יחידת הפיקוח של השירות. מעורבותו במקרים המיוחסים לו נחקרת על ידי המשטרה".

   

  בהכנת הידיעה השתתף רענן בן צור
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים