שתף קטע נבחר

עובדת בלשכת נתניהו נפגעה מרכב של מאבטחים

רגעים של חרדה עברו על פמליית ראש הממשלה שעמדה להמריא לסיור בגבול מצרים: רכב אבטחה פגע בעובדת במנחת המסוק בהר הצופים. היא נפגעה קל ונלקחה לבית החולים. במהלך הסיור אישר נתניהו: "המל"ט היה של חיזבאללה"

הסיור התקשורתי הראשון של ראש הממשלה מאז ההכרזה על הקדמת הבחירות החל ברגל שמאל: רגעים של חרדה עברו בצהריים (חמישי) על פמלייתו של בנימין נתניהו, כאשר אחת מעובדות משרדו שעמדה לקחת חלק בסיור, נפגעה מאחד מרכבי האבטחה שהמתינו ליד שטח מנחת המסוק. היא נפצע באורח קל ונלקחה להמשך טיפול רפואי בבית החולים.

 

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

נתניהו מקבל עדכון על התקדמות הגדר בגבול מצרים, היום (צילום: משה מילנר, לע"מ) (צילום: משה מילנר, לע
נתניהו מקבל עדכון על התקדמות הגדר בגבול מצרים, היום(צילום: משה מילנר, לע"מ)

 

התאונה התרחשה במנחת בהר הצופים, כמה דקות לפני המראת מסוק היסעור ועליו אנשי לשכת ראש הממשלה ואנשי התקשורת שהוזמנו לסיור ליד גדר המערכת בגבול מצרים. בעת ההמתנה לראש הממשלה נסע אחד מרכבי האבטחה לאחור ופגע בעובדת המשרד. היא קיבלה עזרה מקצינת צה"ל שנמצאה לידה, ושכבה על האספלט עד פינויה לבית החולים. לאחר כמה דקות הגיע נתניהו למנחת והספיק לרכון לעברה ולדרוש בשלומה.

 

במהלך הסיור אמר נתניהו, בהתייחסות רשמית ראשונה של גורם ישראלי למקור המל"ט שחדר לישראל בשבת: "אנו נחושים להגן על גבולותינו בתקיפות באוויר, בים וביבשה, כמו בסיכול של ניסיון חיזבאללה בסוף השבוע להכניס מל"ט".

 

לאחר הגעתו לגזרת הר שגיא הצטלם ראש הממשלה עם לוחמות גדוד קרקל וקיבל סקירה מקציני פיקוד דרום על קצב התקדמות בניית הגדר. נתניהו הזכיר שזהו ביקורו החמישי במקום מאז החל פרויקט "שעון החול", והוסיף בקריצה שהוא מתכוון להגיע לביקור נוסף בהרי אילת בעוד חצי שנה.

 

ראש מינהלת פרויקט שעון חול במשרד הביטחון, תא"ל ערן אופיר, עדכן את נתניהו שהחלקים האחרונים שטרם נסגרו לאורך הגבול הם בגזרת הר חריף (הושלמו 30 מתוך 45 קילומטר, והיתר יושלמו עד לחודש נובמבר), ובהרי אילת (מתוך 15 הושלמו עד כה 1.5 קילומטר בלבד והעבודות שם יסתיימו באפריל שנה הבאה). מפקד הפיקוד, האלוף טל רוסו, ציין שכמות המסתננים ירדה מ-135 בחודש ספטמבר לחמישה בלבד עד כה באוקטובר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו ולוחמות גדוד קרקל, היום. יגיע לביקור נוסף?
צילום: משה מילנר, לע"מ
מומלצים