שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יוניזטור ליצירת אוויר נקי ובריא יותר

  ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם המערבי בתחום זיהום אוויר. התוצאות בשטח - כ-1,200 אנשים מתים מדי שנה מזיהום אוויר (פי שלוש מהקטל בכבישים) כל ילד חמישי בישראל סובל מבעיות נשימה. רוב האנשים המתגוררים בערים סבורים כי סגירת חלון הבית מהווה את הפתרון האולטימטיבי לבעיית זיהום. אולם התוצאה בשטח היא הפוכה. כאשר החלון סגור רמת הזיהום עולה בשיעור של פי 10 לפחות מאשר מחוץ לבית. אוויר מזוהם כתוצאה מפליטת גזים של מכוניות ומפעלי תעשייה נכנס הביתה, שם הוא מצטרף לחגיגת מזהמים של קרדית האבק, בקטריות ,וירוסים, שיער בעלי חיים, חלקיקי עור יבש ועוד. בנוסף, חוסר ביונים שליליים ועודף ביונים חיוביים הנפלטים ממסכי המחשב והטלוויזיה- כל אלו מובילים לתחלואה, כאבי ראש, תשישות, דיכאון, ירידה ביכולת המנטאלית והפיזית ועוד.

   

  מכשיר LightAir, פלא שוודי-שוויצרי חדשני פרי מחקר ופיתוח בן 25 שנה, הינו פיתרון מדעי הנושא בשורה חדשנית לכל בעלי בעיות נשימה, לסובלים מאלרגיות, מיגרנות וכלל האוכלוסייה. פעולתו היברידית - גם מנקה את האוויר המזוהם מגורמי מחלות, אלרגיה, אסטמה, חיידקים, וירוסים, בקטריות, עובש, טחב, עשן וגם מעשיר את האוויר ביונים שליליים וגורם לאוויר בבית/משרד להיות זהה לאוויר שנושמים ליד חוף הים, ליד מפלי מים או בעת טיול בטבע.

   

  החלקיקים המסכנים את בריאותינו הם החלקיקים המקרוסקופיים שבאוויר והם בעלי מטען חיובי (+) . LIGHTAIRמייצר ביליונים של יונים שליליים, שהם למעשה ה"ויטמינים של הטבע".היונים השליליים נצמדים ותוקפים החלקיקים המסוכנים לבריאותינו וביחד עם המזהמים הם נמשכים לקולטן האימתני שמצוי ב LIGHTAIR-שמהווה מעין מגנט ענק. על ידי כך מנקה 99.97% LIGHTAIR מהאוויר בחדר שגודלו 50 מטר בתוך חמש שעות.

   

  היונים השליליים ידועים כתרופה טבעית, בין השאר הם מגבירים את זרימת החמצן למוח, מפחיתים את רמת החמצון בדם, מווסתים את ייצור הסרוטונין במוח, משפרים את חילוף החומרים, מחזקים את המערכת החיסונית, מסייעים לשינה, לריכוז, מסייעים לסובלים מדיכאון עונתי (ליונים שליליים השפעות דומות כמו של פרוזאק, רק ללא תופעות הלוואי), משפרים את מצב הרוח ואת היכולת המנטאלית והפיזית כולל קיצור זמן ההחלמה ממחלות.

   

  • כמה: החל מ-1,980 שקלים
  • איפה: להשיג ברשת חשמל נטו ובאתר

      תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יניר פז
  יוניזטור היברידי
  צילום: יניר פז
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים