שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

השילוש של ש"ס: דרעי מונה ליו"ר מטה הבחירות

שלושת בכירי המפלגה נפגשו והחליטו על איוש התפקידים, ארבעה ימים לאחר ההודעה כי למפלגה לא יהיה יו"ר פעיל. ישי ישמש כיו"ר מטה יום הבחירות, אטיאס מונה ליו"ר מטה ההסברה. בקרוב יצטלמו השלושה לקמפיין הבחירות

השילוש של ש"ס מתחיל לעבוד בצוותא, ארבעה ימים אחרי המפץ הגדול וההחלטה כי למפלגה לא יהיה יו"ר פעיל: הערב (יום א'), לאחר פגישה בין ה"טריו" המוביל של ש"ס - אריה דרעי, אלי ישי ואריאל אטיאס - הוחלט על איוש התפקידים במטה הבחירות של המפלגה ונקבע כי היו"ר לשעבר דרעי ישמש כיו"ר מטה הבחירות.

 

בחירות 2013 - כל הדיווחים ב-ynet

 

יו"ר ש"ס עד השבוע שעבר, שר הפנים ישי, מונה ליו"ר מטה יום הבחירות. שר הבינוי והשיכון אטיאס ישמש כיו"ר מטה ההסברה של המפלגה.

 

כחלק מהתנעת קמפיין הבחירות של התנועה, הוחלט גם על איוש התפקידים הנוספים. מטה הבחירות ינוהל על ידי חיים ביטון, כיום מנכ"ל מוסדות מגדל אור של הרב יצחק גרוסמן. מנכ"ל ש"ס נתי לסרי, מקורבו של ישי, מונה למנהל מטה יום הבחירות.

 

יו"ר מטה הבחירות ויו"ר מטה יום הבחירות. דרעי וישי (צילום: EPA) (צילום: EPA)
יו"ר מטה הבחירות ויו"ר מטה יום הבחירות. דרעי וישי(צילום: EPA)

 

דרעי, ישי ואטיאס ציינו בתום פגישתם כי מאז ההודעה על ההנהגה המאוחדת התקבלו במטותיהם "מאות פניות מפעילי שטח של ש"ס ונציגיה". בימים הקרובים צפויים שלושת בכירי המפלגה להצטלם, ביחד ולחוד, לקמפיין הבחירות המפלגתי.

 

בהודעה שפרסם אשר גולד, דוברו של אטיאס, נכתב כי "האיחוד מלהיב את השטח, מוריד את המחיצות וסולל את הדרך לעבודה משותפת למען המטרה של תנועת ש"ס להחזיר

 עטרה ליושנה, לסייע לשכבות החלשות, ולצמצם את הפערים בחברה".

 

האיחוד הגדול בצמרת ש"ס הוכרז ביום רביעי שעבר בביתו של מנהיג התנועה, הרב עובדיה יוסף. ישי ודרעי נועדו בארבע עיניים לפגישת פיוס ואחרי הפגישה הנדירה הופיעו השניים יחד עם אטיאס אל מול המצלמות. "חזרתי הביתה בשמחה גדולה", אמר אז דרעי, שבירך ברכת "שהחיינו".  

 

ההכרזה החגיגית באה אחרי ההסכמה על כך שלא ייקבע מנהיג אחד, והסמכויות יחולקו. לא ברור עדיין, עם זאת, מי יוצב במקום הראשון ברשימה לכנסת בבחירות ב-22 בינואר. לפגישה הצטרפו גם הרבנים ששותפים לרב יוסף במועצת חכמי התורה. קדמו לה חודשים של מתיחות עצומה בין ישי לדרעי, שפרש מהנהגת התנועה אחרי הרשעתו בשוחד לפני 13 שנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דרעי, ישי ואטיאס
צילום: גיל יוחנן
מומלצים