שתף קטע נבחר

אישום: פדופיל מורשע שב לתקוף מינית נערים

מעט אחרי שהשתחרר, "יוסי", בן 39 מבני ברק, צפצף על ההגבלות שהוטלו עליו. הוא ביצע מעשי סדום, הדיח קטינים לזנות ולקח אחד מהם לחופשה באילת. "הם לא באמת קטינים", טען במשטרה

עוד מקרה שמעיד על אוזלת היד של הרשויות בפיקוח על עברייני מין: שלום גאנצפריעהד-פריד, בן 39 מבני ברק המכונה "יוסי", שוחרר לפני כשנתיים בתום מאסר של 9 שנים בגין שורה של עבירות מין בקטינים. לפי כתב אישום שהוגש נגדו הבוקר (יום ג') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, הוא חזר מהר מאוד לסורו - ופגע קשות בעוד נערים בני פחות מ-16.

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

כתב אישום ייחס לו שורת עבירות מין בקטינים - מעשי סדום, ניסיון למעשה סדום, מעשים מגונים וניסיונות למעשים מגונים. כמו כן, יוחסו לו עבירות של ניצול קטינים לזנות, היותו לקוח של קטינים העוסקים בזנות והפרות צו פיקוח אשר הושת עליו עם שחרורו בדצמבר 2010.

 

עם שחרורו בית המשפט הורה להטיל על פריד הגבלות פיקוח לתקופה של חמש שנים, שכוללות בין היתר איסור להתחבר עם קטינים ולשהות עמם לבד. עם זאת, כבר בסמוך לשחרור - כך עולה מהאישום - החל הנאשם להפר את צו הפיקוח, נפגש עם נערים, ונהג לקיים עמם מפגשים הכוללים יחסי מין. הוא שילם להם בין 100 שקלים ל-300 שקלים עבור מפגש. בקטינים נוספים אף ניסה לבצע עבירות מין, שלא בהסכמתם. הוא הכיר חלק מהנפגעים, עם אחד מהם אף נסע לחופשה באילת.

 

הפרקליטות מבקשת מעצר עד תום ההליכים, ולדבריה יש בידיה ראיות להוכחת אשמתו של האיש, בין היתר הודעות הקטינים, תיעוד חזותי של מפגש בבית מלון בינו לבין אחד הקטינים ויצאנית שהזמין המשיב למפגש.

 בגרסתו במשטרה מיד עם מעצרו אמר "אתה חושב שאלה קטינים, הם לא קטינים". בהמשך לא שיתף פעולה עם חוקרי המשטרה, ונמנע מלענות על שאלותיהם.

 

לדברי הפרקליטות נמצא כי מסוכנותו המינית גבוהה ביותר: "הנאשם הפר ברגל גסה, ובמשך תקופה ארוכה את תנאי הפיקוח, שב ונפגש עם מספר רב של קטינים, הדיח את חלקם לקיים עמו מפגשים מיניים, תוך שהוא משלם להם כספים רבים, ואילו בעניינם של קטינים נוספים, ניסה המשיב לממש את תאוותיו המיניות, ללא הסכמתם של אלו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים