שתף קטע נבחר

צ'רלי אבוטבול מבוקש בגין חטיפה, אשתו נעצרה

שמונה בני אדם נעצרו, בהם אשתו של העבריין, בחשד שחטפו והיכו אברך מפני שחשבו שגנב מאות אלפי שקלים מביתו של רב בצפון הארץ. במשטרה קיוו שמעצר האשה יוביל לאיתורו של אבוטבול שירד למחתרת, אך הוא עדיין לא אותר

המשטרה מנהלת מצוד נרחב אחרי העבריין צ'רלי אבוטבול, שמוגדר ראש ארגון פשע, בחשד שהוא אחראי יחד עם אנשיו לחטיפת אדם שנחשד בגניבת כספים מביתו של רב בצפון הארץ - כך הותר הערב (יום ג') לפרסום. במשטרה מודים כי אבוטבול נעלם להם וכי הוא דרוש לחקירה. היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב"ל) עצרה עד כה 8 בני אדם במסגרת הפרשה, בהם אשתו של צ'רלי, סוניה אבוטבול.

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet בעמוד מיוחד

  

מפרטי החקירה עולה כי לאחרונה נגנבו מביתו של הרב בצפון הארץ מאות אלפי שקלים, שחלקם התקבלו במסגרת אירוע משפחתי. לפי החשד, מקורביו של הרב הצביעו על אברך מירושלים כחשוד בגניבת הכסף. הם יצרו לפי החשד קשר עם אנשיו של צ'רלי אבוטבול ואלה איתרו את האברך.

 

הבלשים הגיעו לבית, אבל צ'רלי אבוטבול נעלם (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הבלשים הגיעו לבית, אבל צ'רלי אבוטבול נעלם(צילום: מוטי קמחי)

 

ביאחב"ל חושדים שאנשיו של אבוטבול הכניסו את האברך בכוח למכונית וחטפו אותו לכיוון ביתו של אבוטבול בנתניה, שם הכניסו אותו למרתף והיכו אותו קשות. חרף האיומים והמכות, האברך טען בפניהם כי אין לו קשר לגניבת הכסף.

 

לאחר שפונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי הגיש האברך תלונה וסיפר על שאירע. חוקרי היאחב"ל, שאחראים על המאבק בפשיעה המארגנת, מיהרו לביתו של אבוטבול כדי לעצור אותו ואת אנשיו,

אך הוא לא היה שם. הם עצרו את אשתו ועוד מספר אנשים המזוהים עמו והטילו צו איסור פרסום גורף על הפרשה. ביאחב"ל העריכו כי בדרך זו יצוץ אבוטבול ממחבואו, אך עד כה הוא נשאר במחתרת.

 

בימים האחרונים הגיעו אינספור בלשים לביתו ולבתי מקורביו, והשאירו צווים המורים לו להתייצב לחקירה. אך אבוטבול עצמו לא נראה באופק וכמובן גם לא הופיע במשרדי היאחב"ל בלוד.

 

עורכי הדין משה שרמן ויניב פרץ, המייצגים את סוניה אבוטבול, מסרו בתגובה כי "כי מרשתנו מוחזקת כבת ערובה עד למעצרם של אחרים בפרשה. היא מכחישה כל קשר לאירועים והיא מוחזקת במעצר אך ורק בגלל שם משפחתה. אנחנו מקווים שבית המשפט יורה על שחרורה עוד היום ושהאמת תצא לאור בהקדם". את יתר החשודים מייצגת עו"ד חן מאירי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צ'רלי אבוטבול. ירד למחתרת
צילום: מוטי קמחי
עו"ד משה שרמן
צילום: הרצל יוסף
עו"ד יניב פרץ
עו"ד חן מאירי, מייצגת חשודים בפרשה
מומלצים