שתף קטע נבחר

שופרסל: 58% זינוק ברווח התפעולי ברבעון ה-3

ענקית הקמעונאות מקבוצת אי.די.בי דיווחה על הכנסות של 3.04 מיליארד שקל ברבעון השלישי של השנה - בדומה לרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי הסתכם ב-70 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של 32 מיליון שקל לפני שנה

ענקית הקמעונאות הישראלית שופרסל דיווחה הבוקר (ד') על תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה ועקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים בשורה התחתונה. החברה מקבוצת אי.די.בי הציגה רווח תפעולי של 112 מיליון שקל, בהשוואה לרווח תפעולי של 71 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2011 - זינוק של 58%.

 

כתבות נוספות בנושא שופרסל :

   

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-70 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של 32 מיליון שקל ברבעון השלישי לפני שנה.

  

הכנסות הרשת עמדו על 3.04 מיליארד שקל - בדומה להכנסות בתקופה המקבילה אשתקד שעמדו על 3 מיליארד שקל.

 

המכירות בחנויות זהות אשר פעלו באופן מלא ברבעון השלישי וברבעון המקביל אשתקד קטנו בשיעור של 0.4%, בעוד שהמכירות למ"ר הסתכמו ב-5,555 שקל, בהשוואה ל-5,511 שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

תזרים המזומנים שנבעו מפעילות שוטפת ברבעון הסתכמו ב-281 מיליון שקל, בהשוואה ל-149 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הגידול בתזרים המזומנים מהפעילות השוטפת נבע בעיקר מהגידול ברווח לתקופה ומהשינוי בהון החוזר שנבע מהשפעת עיתוי החגים.

 

נכון לסוף הרבעון השלישי של 2012 היו לחברה התחייבויות של 2.8 מיליארד שקל, לעומת 2.97 מיליארד שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

דורין פלס מאי.בי.אי התייחסה אתמות לדו"חות הצפויים של שופרסל, וחזתה מכירות של 3 מיליארד שקל, רווח תפעולי של 104 מיליון שקל ורווח נקי של 53 מיליון שקל ברבעון השלישי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שופרסל
צילום: ליאור חלוני
צילום: סיוון פרג'
איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל
צילום: סיוון פרג'
מומלצים