שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

יש רשימה: הנבחרת הסופית של יאיר לפיד

אם לא יהיו שינויים קטנים של הרגע האחרון, תוצב ראש העיר הרצליה גרמן במקום השלישי ברשימת "יש עתיד" ומיד אחריה ראש העיר דימונה מאיר כהן. הג'ודוקא רזבוזוב במקום 8

בזמן שבליכוד ובעבודה ממתינים עדיין לפריימריז שיקבעו את הרכב המועמדים שלהם לכנסת - הפוליטיקאי הטרי יאיר לפיד כמעט סיים את הרכבת הרשימה שלו: אם לא יהיו שינויים קטנים של הרגע האחרון, כך צפויה להיראות צמרת הרשימה של מפלגת יש עתיד.

 

בחירות 2013 - כל הדיווחים ב-ynet

 

לפי תקנון מפלגת יש עתיד, היו"ר יוכל לבחור את הרשימה כרצונו בשתי מערכות הבחירות הראשונות שבהן תתמודד המפלגה. כך שללפיד יש הסמכות הבלעדית לבחור את המועמדים ולהרכיב את הרשימה כרצונו. עם זאת, הוא אמר כי קיים התייעצויות עם מקורביו.


רשימת יש עתיד לכנסת ה-19

רשימת יש עתיד לכנסת ה-19
מקום שם
1 יאיר לפיד
2 הרב שי פירון
3 יעל גרמן
4 מאיר כהן
5 יעקב פרי
6 עפר שלח
7 ד"ר עליזה לביא
8 יואל רזבוזוב
9 ד"ר עדי קול
10 עו"ד קארין אלהרר
11 מיקי לוי
12 ד"ר איתן חי-עם
13 הרב דב ליפמן
14 בועז טופורובסקי
15 שמעון סולומון

 

אחרי המקום הראשון, השמור כמובן ללפיד, מוצב איש החינוך הרב שי פירון. אם המפלגה תקבל לידיה את תיק החינוך, פירון מיועד להחזיק בו. במקום השלישי תוצב ראש העיר הרצליה יעל גרמן, ומיד אחריה ראש העיר דימונה מאיר כהן.

 

ראש השב"כ לשעבר ואיש העסקים יעקב פרי ימוקם במקום החמישי, זאת למרות הביקורת הציבורית. העיתונאי עפר שלח צפוי להשתבץ מיד אחריו. נציגה דתייה נוספת, ד"ר עליזה לביא, תוצב ככל הנראה במקום השביעי, והג'ודוקא יואל רזבוזוב יהיה מועמד מספר 8. את העשירייה הראשונה סוגרות ד"ר עדי קול ועו"ד קארין אלהרר.

 

את העשירייה השנייה יפתח ניצב בדימוס מיקי לוי שימוקם במקום ה־11, ואחריו מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר ד"ר איתן חי-עם. בהמשך העשירייה השנייה יוצבו גם הנציג החרדי הרב דב ליפמן, יו"ר התאחדות הסטודנטים לשעבר בועז טופורובסקי ונציג העדה האתיופית שמעון סלומון.

 

בכירים במפלגה אומרים כי "נכון לעכשיו זו הרשימה הסופית, אך לפיד עשוי לבצע התאמות של הרגע האחרון על פי ההתפתחויות". זו הסיבה שבמפלגה אף החליטו לדחות מעט את פרסום הרשימה הסופי, כדי לשמור לעצמם את האפשרות לבצע שינויים בעת הצורך. עם זאת, אם יהיו שינויים הם לא צפויים בצמרת הרשימה, אלא רק בחמישייה השנייה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סמכות בלעדית. לפיד
צילום: מוטי קימחי
מקום 5. פרי
צילום: מוטי קמחי
צילום: אורן אגמון
העיתונאי השני ברשימה. עפר שלח
צילום: אורן אגמון
ממשטח הג'ודו למליאת הכנסת. רזבוזוב
צילום: יועד כהן
פותח את העשירייה השנייה. מיקי לוי
צילום: חיים צח
מהקפיטריה בקמפוס למזנון הכנסת. טופורובסקי
צילום: ניב קלדרון
מומלצים