שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  לרדת בגדול: דרכים לענג אותה אוראלית

  לפעמים כשאתם משקיעים באמת, אנחנו שוכחות מהכול ומתמסרות בכל הווייתנו לעונג שאתם מעניקים לנו. אם זה קורה לכם סימן שהטכניקה שלכם טובה. אך אם האשה שלצידכם לא מגיבה בצורה הזאת, כנראה שאתם זקוקים לטיפ או שניים בדרך לעינוג המושלם

  כשגבר מלא ברגשות עזים כלפי אשה, עולה בו הצורך ללקק ולנשק את איבר המין שלה ולסעוד את ליבו בין רגליה. יש גברים שמספיק להם מבט חודר אחד כדי לגרות ולעורר אצלם את הדחף הראשוני הזה, אחרים עושים זאת רק כדי לספק את זוגתם, ויש שיעדיפו לאכול פיל – רק לא להתקרב לאזור. חבל לי על האחרונים ועל כן ארצה להקדיש את כתבתי זו לשני הסוגים הראשונים.

   

  עוד בנושא:

  מין אוראלי לאשה: גם לנו מגיע!

  מתי ואיך כדאי לאשה ליזום סקס?

  סקס אוראלי: אקט של השפלה או התמסרות?

   

  כשאתה מעניק מין אוראלי לאשה שאתך, הפה שלך נמצא בצד הנותן. לפעמים האשה הזאת, שאתה מכיר וברוב המקרים אוהב - פשוט נעלמת, וכל שנותר ממנה הוא גוף מתפתל וגונח שמזכיר רק באופן חלקי את האדם המוכר שהיא היתה רק כמה דקות לפני כן. אל דאגה: אתה לא באמת לבד כאן. אם יעלה בך הצורך לשאול "לאן נעלמת?", מהר מאד תגלה על פניה חיוך רחב של עונג, כשהחתולה שרק לפני רגע רטטה בין שיניך, תעניק לך מבט מלא אהבה ותבקש להתכרבל בין זרועותיך.

   

  אתה מבין, אנחנו לא באמת נעלמות לכם, אתם פשוט עושים עבודה כל כך טובה עד שאנחנו עוברות ממצב תודעתי אחד לאחר, שוכחות מהכול ופשוט מתמסרות לרגע ולעונג שאתם מעניקים לנו. אם אתם מזהים את הסיטואציה, סימן שהטכניקה שלכם טובה. אם האשה שלצידכם לא מגיבה בצורה הזאת, ככל הנראה שאתם זקוקים לטיפ או שניים, אז כדאי שתמשיכו לקרוא.

   

  אם היא נעלמת בין זרועותיך, סימן שעשית משהו טוב והיא עברה לממד אחר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אם היא נעלמת בין זרועותיך, סימן שעשית משהו טוב והיא עברה לממד אחר(צילום: shutterstock)

   

  חיים ביד הלשון

  לא מעטים הגברים שפשוט דוחפים את הפרצוף שלהם לתוך המפשעה של האשה, שולפים החוצה את הלשון כאילו הרופא ביקש מהם לומר "אהההה", ומנופפים בה לכל עבר. אז אתם שם עם הלשון, רגע, פריז! כשאתם רוצים להטביע כדור לסל, אתם לא רוצים לפגוע בקשת. כשאתם מנסים להנחית מטוס, אתם עושים הכל על מנת שלא להיתקל בצמרות העצים, אבל כשאתם לוקחים אשה בפה - עשו הכל חוץ מהגישה הישירה, כי שם אתם לא רוצים לפגוע מיד במטרה.

   

  חברתי ע' משתפת: "אני אוהבת כשהוא מתחיל בעדינות וחוקר את הפות שלי עם נשיקות רכות וליקוקים קלילים. אני לא אוהבת שיש יותר מידי לחץ על הדגדגן, זה מקלקל לי הכל". אז גברים יקרים, אנא, חקרו את הסביבה בה נמצא הפות. יש נשים שאוהבות שמנשקים אותן בחלק הפנימי של הירכיים או בישבן ולא אוהבות בכלל נשיקות בבטן, ויש כאלה שאוהבות את ההפך. העניין הוא לשאול, לחקור, לנסות ולראות מה האשה שאתכם אוהבת, ואז להסיר את השעון מפרק היד, לשכוח מהזמן ופשוט להיות שם, והרבה. אוקי?!

   

  אני ממליצה גם מדי פעם לתת איזו נשיקה או שתיים לפות, כרמז המשליך על העתיד המזהיר לבוא. נשיקות וליטופים כאלה יבטיחו לך קבלת פנים חמה ונוטפת כאשר בסופו של דבר, תגיע לשונך אל הנחלה.

   

  עונג הוא לא תמיד רק אורגזמה

  יש גברים שלא נרגעים עד שהם יודעים בוודאות שהאשה שלצידם הגיעה לאורגזמה. אופן החשיבה הזה, גברים יקרים, עלול לקלקל את חיי המין שלכם, שכן במקום להשתדל ולענג את כל חושיה של אהובתכם, אתם הופכים את המלאכה למכאנית ואוטומטית. כן, אולי היא תגיע לאורגזמה, אבל היא תחוש ניכור כלפי הגוף שלה, מכאניות מעייפת במקום אורגזמה סוחפת. משעמם.

   

  אין ספק שהאורגזמה חשובה ביותר, אבל היא לא כלל ברזל. אם גבר ירשה לעצמו לכייף במיטה, להרגיש קרוב ולגרום לאשה לחשוב שהוא רוצה אותה, היא בהחלט תאמין שהוא רוצה להיות שם, ואלה הם רגעים נפלאים ונקודת פתיחה מעולה להמשך העלילה.

   

  מדענים גילו מה נשים חושבות, אבל אז הן שוב שינו את דעתן, ולכן אף פעם אל תהיו בטוחים לגבי מה בת הזוג שלכם רוצה. מאהב טוב צריך להיות סקרן מספיק כדי לבקש מאשה שאתו לומר לו מה לעשות ואיך, כי רק היא יודעת מה עושה לה טוב.

   

  לא בטוח שהיא נהנית כל כך. אולי עדיף שתשאל אותה מה עושה לה טוב (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  לא בטוח שהיא נהנית כל כך. אולי עדיף שתשאל אותה מה עושה לה טוב(צילום: shutterstock)

   

  בתעשייה הכחולה למשל, פיתחו שיטות צילום משלהם למין אוראלי. בדרך כלל רואים שם אשה מפוסקת בזמן שגבר תורן מנסה להגיע אליה עם הלשון, בלי להסתיר אותה מהמצלמה. אולי זאת אחלה תנוחה עבור הצלם, אבל אל תסיקו מכך שהיא בהכרח נהנית. כן, זה נחמד ללמוד מפורנו, אבל לא במקרה הזה. אז איך כן עושים את זה? הנה כמה טיפים.

   

  לשון רטובה - כשאתה מתקרב לאזור הקדוש, וודא שהלשון שלך מוצפת ברוק, שכן לשון עלולה להיות חתיכת איבר מחוספס אם היא לא מספיק רטובה.

   

  כרית היא תגלית - כרית שתוצב במקום אסטרטגי, למשל מתחת לעכוזה של אהובתך, עשויה לשפר את נגישותך לגבעת האוצר שלה. המדקדקים ממליצים גם להניח כרית מתחת לראש שלך, כדי לאפשר לך לנוע כמה שיותר זמן, מבלי לנקוע חלילה את הצוואר.

   

  שפתי העונג - לאשה יש שש שפתיים המפיקות מרגליות, ולכל אחת מהן רצוי לתת את תשומת הלב. שתיים עליונות, שעליהן אולי נרחיב בטור אחר, ועוד ארבע הנמצאות בפות: שתיים פנימיות ושתיים חיצוניות. כשאתה מעביר את קצה הלשון בתלמים שמפרידים בין השפתיים החיצוניות והפנימיות - זה מענג. אנא חזור על כך שוב ושוב ושוב. אגב, יש נשים שאוהבות שתופסים להן בקצוות השפתיים החיצוניות ומושכים אותן בעדינות, אבל כמו בכל דבר אחר, רצוי קודם לשאול, או לנסות בעדינות ולראות כיצד האשה שלצידך מגיבה.

   

  עזרי לו לעזור לך

  גם את יכולה להקל על הגבר שלך כשהוא מענג אותך. כל עוד הדבר נעשה ברגישות, רוב הגברים ישמחו לדעת איך את אוהבת את המין האוראלי שלך, לכן תנדבי מידע בבקשה. ואם את ממש ביישנית, תוכלי לכתוב מכתב "אהבה" למאהב שלך, בו תספרי לו בדיוק מה את אוהבת, ואולי אפילו תקראו אותו ביחד. מסקרן זה בטוח יהיה.

   

   

  ישנן נשים שאוהבות להיות חלקות שם למטה, יש כאלה שמעדיפות להישאר כפי שאמא טבע חננה אותן, וישנן אחרות שמתאימות את המשולש לביקיני. לא משנה מה את אוהבת, גברים מספרים שהם אוהבים להיות מופקדים על הטיפול ברעמה הנשית. שווה לתת להם לנסות, לא?

   

  שיתוף פעולה תמיד הוכיח את עצמו. נסי לאונן בזמן שהוא מעניק לך מין אוראלי. בהתחלה הטנגו הזה קצת מקרטע כמו בכל ריקוד חדש, אבל אם מתאמנים מספיק, ההנאה מובטחת, מבטיחה! ודבר אחרון: אל תשכחו שחוץ מהיגיינה שם למטה, הומור הוא אחד הדברים הכי חשובים בסקס. בעצם גם מוזיקה. ורצוי לא לשכוח גם את זה.

   

  בהצלחה!

   

  לכל הכתבות והעדכונים - כנסו לעמוד הפייסבוק של ערוץ יחסים  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים