שתף קטע נבחר

צו 8 למאהבת: הבעל יצא "למילואים" באילת

מ' סיפר לאשתו שהוא יוצא למילואים בצו 8 בעזה, אבל למעשה נסע עם המאהבת שלו במכוניתה של אשתו לאילת. בזכות חניה במקום הלא נכון - גילתה האישה שבעלה בוגד בה

כמו גברים רבים בישראל, גם מ' (35) עטה בסוף השבוע האחרון מדים, ושם פעמיו לאזור הדרום. "קיבלתי צו 8" הוא בישר לאשתו בקול נרגש, ארז קיטבג ונפרד בנשיקה מהאישה והילדים. כדי לחסוך בדלק, נתנה לו האישה את המפתחות לרכבה. "תתקשר לספר מה קורה איתך" ביקשה ממנו כשנכנס למכונית, והתפללה שיחזור מהדרום בשלום. כעבור שעה קלה צלצל הטלפון בביתם, וחיילת אדיבה עדכנה אותה שבעלה גויס בצו חירום ונשלח אל גבול הרצועה.

 

עוד סיפורים מהמלחמה - בעמוד הפייסבוק של ynet

 

באותו זמן כבר היה מ' בדרכו דרומה, לאילת. לידו במכונית ישבה המאהבת שלו, שטלפנה אל אשתו ממספר חסוי והזדהתה כפקידה הפלוגתית. הבילוי האסור החל. כשבאו בשערי העיר הדרומית הם התמקמו במלון מרידיאן ומיד יצאו לחגוג. מאז, בכל ערב מקפיד מ' להתקשר אל אשתו מחדר המלון, ולספר לה על הקשיים שהוא חווה בהכנות לכניסה קרקעית אל הרצועה.

 

רק טעות אחת עשה מ': הוא החנה את הרכב של אשתו במקום הלא נכון. הרכב חסם את פחי האשפה של המלון, ונהג משאית הזבל שהתקשה לפנות את הפחים צלצל לתומו למספר הטלפון שהופיע על פגוש המכונית, וקיבל את מספר הטלפון של האישה. בשעת בוקר מוקדמת מאוד של יום ראשון האחרון התעוררה האישה משיחת טלפון מפתיעה. "האוטו שלך חוסם את הפחים. באיזה חדר את ישנה?" שאל הנהג. "מה פתאום" השיבה, "בעלי לקח את האוטו למילואים". כאן החלה האישה לחשוד שבעלה עסוק בפעילות מבצעית מסוג אחר לחלוטין.

 

היא פנתה אל החוקר הפרטי אייל אגם ממשרד "מיסטר איקס חקירות", וזה מיהר לטוס לעיר הדרומית עם צוות בלשים. הוא תיעד את הזוג מבלים במסעדות יוקרה, מתרחצים בחוף הים, וגם נוסעים יחד ברכבה של האישה. התמונות שהגיעו מאילת לא השאירו מקום לדמיון, והאישה הפגועה החליטה להתגרש ומיד: הבוקר היא מתכוונת להגיש תביעה נגדו, ולפתוח בהליכי גירושין. הבעל, מצדו, נמצא עדיין בבית המלון שבאילת ולא חושד בדבר: גם אתמול בערב הוא טלפן לאשתו וסיפר לה על ההווי בפלוגת המילואים, ועל כך שמפקדיו מתכוונים לשחרר אותו הערב לחופשה. כשיגיע הביתה, ואולי כבר לפני כן, יבין מ' שאשתו הפעילה נגדו אמצעי מודיעין מתוחכמים לא פחות מאלו שאותם נקט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים