שתף קטע נבחר

"יותר קל להופיע בלי לדאוג לאיך שאני נראית"

אנה קנדריק המוכרת מהופעותיה בסאגת "דמדומים", נתנה את קולה לסרט האנימציה "פראנורמן", אבל מודה שחששה מהדיבוב: "פחדתי שזה יהיה מבייש". שותפה לסרט קודי סמיט-מקפי, מתגייס למלחמה בבריונים בבית הספר. ראיון

 

 

סרטי זומבים אמורים להפחיד אותנו, אבל לא את הילד נורמן - גיבור הסרט "פארנומן" - שיכול לדבר עם המתים. בסרט האנימציה שיצרו הבמאים כריס באטלר וסם פל, רצו השניים להעיר את תשומת לבנו לתופעת הבריונות בבתי הספר ולהראות שלפעמים עולם הדמיון, אפל ומוזר ככל שיהיה, מאיים פחות מהמציאות שחיים ילדים לא מקובלים.

 

ב"פארנורמן" המוזרות של הגיבור הופכת ליתרון כשהוא הראשון להתייצב מול מתקפת הזומבים על עירו. "חשבתי שזה יהיה מגניב לעשות סרט זומבים לילדים", אומר באטלר בראיון ל-ynet, "זה היה הרעיון של ג'ון קרפנטר פוגש את ג'ון יוז, אבל ידעתי שאני צריך אנטי-גיבור. כשאתה בן 11, הילד שגר בסוף הרחוב ומרביץ לך הוא מפחיד כמו מזומבי".

 

נורמן מ"פארנורמן". ילד לא מקובל, שמציל את היום ()
נורמן מ"פארנורמן". ילד לא מקובל, שמציל את היום

 

שותפו של באטלר לבימוי, סם פל, סיפר כי לא חיפשו אחר סלבריטאים שידבבו את הדמויות בסרט, אלא הקפידו לבחור את השחקנים עם הקולות המתאימים ביותר לדמויות. אחת מהן היא אנה קנדריק,

 המוכרת מתפקידיה בסאגת "דמדומים" ומהקומדיה המוזיקלית "פיץ' פרפקט". הפעם היא השתלבה בסרט בקולה כקורטני, אחותו הגדולה של נורמן. "זה היה משחרר באופן מוזר", מספרת קנדריק, "פחדתי שזה יהיה לי קשה ומוגבל, ולא חשבתי שאני אוכל פשוט ללכת על זה. חשבתי שאגלה שזה מבייש, וגיליתי שהרבה יותר קל להופיע כשאני לא דואגת לאיך שאני נראית".

 

מי שמגלם את נורמן בקולו הוא קודי סמיט-מקפי בן ה-16 ("הדרך", "Let Me In") ולטענתו יש בסרט מסר שיכול לעזור לילדים שסובלים מהתעללות בבית הספר: "הסרט אומר שאם מתעללים בך אתה יכול להמשיך להיות עצמך, כי אף אחד לא יכול לשנות את זה. גם אתה לא יכול לשנות את זה, כך שכדאי שתמשיך עם זה, ובסוף תהיה האדם שאתה אמור להיות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנה קנדריק. מאחורי הקלעים של "פארנורמן"
לאתר ההטבות
מומלצים