שתף קטע נבחר

כוכב "שני גברים וחצי": "זו טינופת, אל תצפו בזה"

אנגוס ט. ג'ונס, הלא הוא ג'ייק הרפר מ"שני גברים וחצי", מתקרב לדת ומתרחק ממקור הפרנסה שלו: "אי אפשר להיות איש אלוהים ועדיין להיות בתוכנית כזו"

"הסדרה שלי היא טינופת, תפסיקו לצפות בזה" - כך קורא לצופים השחקן אנגוס ט. ג'ונס, כוכב הסדרה המצליחה "שני גברים וחצי", בסרטון שעלה לרשת מטעם כנסיית המבשר בפרימונט, בקליפורניה.

 

צפו בסרטון: כוכב "שני גברים וחצי" נגד הסדרה שבה הוא מככב

 

ג'ונס החל לשחק בסדרה ב-2003, כשהיה בן תשע, בתפקיד ג'ייק הרפר. בסרטון באורך 15 דקות שפורסם אתמול ברשת, הוא מבקש מהצופים להפסיק לצפות בתוכנית. "אם אני גורם לנזק ותורם לתוכניות של האויב, אני לא מעוניין להיות שם", הוא אומר. "אי אפשר להיות איש אלוהים ועדיין להיות בתוכנית כזו". עוד הוא מוסיף שסוג הבידור הזה משפיע לרעה על המוח, ו"זה לא משעשע כשמדובר בנצח". למרות הדברים, ג'ונס לא התפטר באופן רשמי מהתוכנית והחוזה שלו בתוקף עד סוף השנה.

 

"שני גברים וחצי" משודרת במשך עשר עונות ברשת CBS. עלילת הסדרה התמקדה במשך שמונה עונות בצ'רלי, אותו גילם השחקן צ'רלי שין, רווק בודד שמנהל אורח חיים נהנתני שנקטע כאשר אחיו אלן (ג'ון קראייר) מתגרש ועובר לגור איתו יחד עם בנו, אותו מגלם ג'ונס.

 

במהלך העונה השמינית פוטר שין, אחרי שבעקבות שימוש בסמים אמר דברים רעים פומבי על היוצר צ'אק לורי. מאוחר יותר אמר שהוא לא כועס על הרשת, ומודה שהיה מפטר את עצמו לו היה במקומם. את מקומו תפס אשטון קוצ'ר - אבל בעקבות החילוף, מספר הצופים בסדרה צנח מ-20 מיליון לפרק לקצת יותר מ-14 מיליון.

 

רשת CBS עדיין לא מסרה תגובה, אבל התחשב בגורלו של שין - לא נראה שלג'ונס צפוי גורל אחר, גם אם יתפלל לאלוהים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אשטון קוצ'ר ואנגוס ג'ונס. טינופת
לאתר ההטבות
מומלצים