שתף קטע נבחר

הנעדרת אותרה: טעתה בדרך, השבת נכנסה

נעמה איצקוביץ' בת 20 מנתניה יצאה אתמול לבית ארוסה במזכרת בתיה. היא טעתה והגיעה לאשדוד. אביה דיווח על היעדרות. כוחות גדולים חיפשו אותה בסיוע מסוק. בצאת השבת התברר שהתארחה באשדוד: "היא נשברה ובכתה", סיפר אביה

חיפושים נרחבים בסיוע מסוק אחרי צעירה שלא דיווחה למשפחתה שטעתה בדרך בגלל שבת נגמרו בסוף טוב: אחרי יממה של חיפושים של שוטרים ומתנדבים, התברר שנעמה איצקוביץ' בת ה-20 מנתניה שנעדרה מאז אתמול (יום ו') בצהריים טעתה בדרך ולא דיווחה על כך מפאת השבת. היא לא הגיעה לבית ארוסהּ במזכרת בתיה והתארחה בבית חרדים שהסכימו לארחה באשדוד. רק במוצאי שבת התקשרה. "סיפרנו לה כמה דאגנו וכמה קשה היה לנו במהלך השישבת, היא נשברה ובכתה", סיפר ל-ynet אביה.

 

הסיפורים הכי חמים - לפני כולם - בפייסבוק של ynet

בחירות 2013 - כל הכתבות בעמוד המיוחד

 

איצקוביץ' יצאה אתמול ב-15:00 בצהריים מבית הוריה. היא נהגה במכוניתה, ומשלא הגיעה לבית הארוס, הגיע האב למשטרת נתניה ודיווח על היעדרות בתו. הוא אמר להם כי בתו צעירה, אחראית ונורמטיבית ואין כל סיבה שתיעדר מרצונה. האב הוסיף שהיא אינה עונה לטלפון הנייד. כעת מתברר שלא ענתה בגלל השבת. "היא סיפרה לנו שהייתה בדרך למזכרת בתיה, טעתה בדרך ובמקום לעלות על כביש 431, היא המשיכה על כביש 4 והגיעה לאשדוד, ומכיוון שהשבת כבר עמדה להיכנס, משפחה חרדית שהיא פגשה שם הסכימה לארח אותה כדי שלא תחלל שבת והיא לא הספיקה ליצור איתנו קשר בטלפון ולהודיע לנו", שיחזר האב.

 

בעקבות הדיווח פתחו במשטרת נתניה בחקירה ובחיפושים אחרי הצעירה. במהלך החיפושים בוצעו סריקות אחריה ואחרי הרכב בנתניה, במזכרת בתיה ובמסלול הנסיעה עד בית הארוס. בנוסף הוזנק מסוק לסייע בחיפושים. כמו כן נעשו ניסיונות לבצע איכון לטלפון שלה, אך ללא הצלחה. במשטרה אמרו כי הם חוששים לחייה, משום שאין סיבה נראית לעין שהיא תיעדר מרצונה. כאמור, הסיפור הזה נגמר בסוף טוב.

 

האב ציין שנעמה לא ידעה על החיפושים הנרחבים שביצעה המשטרה בניסיון לאתרה. "היא אמרה שהיא בסדר, ומשום שלא רצתה לחלל שבת לא יצרה קשר. היא לא חיללה את השבת, אבל אנחנו חיללנו את כל השבת בגדול במהלך החיפושים אחריה. בשיחה איתה סיפרנו לה כמה היה קשה לנו בסוף השבוע כשלא ידענו היכן היא נמצאת. דאגנו לה מאוד, לא ידענו היכן היא נמצאת, היא לא ילדה שנעלמת ונעדרת סתם ככה, היא ילדה אחראית. הייתה שבת מאוד קשה, אך אין לנו מילים להודות למשטרה על המקצועיות שבה היא טיפלה בנו ועל הפעולות שנעשו על מנת לאתר את נעמה".

 

Read this article in English


פורסם לראשונה 01/12/2012 12:32

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשטרה חיפשה בסיוע מסוק. נעמה איצקוביץ'
מומלצים