שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ללא מין: איש הכפיות מסתפק בללכת לישון

  הוא אהב לחבק אותן חזק, לעטוף אותן בידיו השריריות, להגן ולא לשחרר. לתת להן תחושה ללילה אחד, שזו אהבתן הגדולה ביותר. שהן הגיעו ליעד ואין יותר צורך לחשב מסלול מחדש

  איש הכפית היה ידוע בשכונה. אין אשה בעיר שלא שמעה עליו וחיכתה לביקורו, ואין איש בעיר שלא רצה להיות כמותו. ביום נראה איש הכפית כבחור רגיל, עובד, אוכל, חי. אך כשירדה החשיכה היה עובר בין הבתים, כל ערב אצל רווקה אחרת, וישן איתה כפיות.

   

  הוא לא רצה מין. גם לא רצה לדבר. לא רצה זיון ולא מחויבות. רק לשכב בשקט כשהוא חם, קרוב, צמוד, ולישון כפיות. הוא אהב לחבק אותן חזק-חזק, לעטוף אותן בידיו השריריות, להגן ולא לשחרר. לתת להן תחושה ללילה אחד, שזו אהבתן הגדולה ביותר. שהן הגיעו ליעד ואין יותר צורך לחשב מסלול מחדש.

   

   

  שוברת הלב מהעבר

  השמועות בעיר אמרו שהלב שלו שבור לרסיסים קטנים. אמרו שפעם, מזמן, הייתה לו אחת. אהבה אחת, גדולה. אהבה כזאת שמפריעה לישון בלילה מרוב אדרנלין.

   

  כזאת שאתה לא מבין איך היית בלעדיה עד עכשיו. כזאת שאתה מחייך לעצמך ברחוב. כזאת שאתה לא מצליח להתרכז בדברים אחרים. כזאת. אהבה.

   

  אמרו שבכל פעם שהיה איש הכפית נכנס למיטתה של בחורה, היה נזכר בשוברת הלב שלו, מתמלא בעצב, ורק רוצה חיבוק.

   

  הוא היה מדמיין שהבחורה לצידו היא השוברת שלו, מחבק חזק ולא רוצה להרפות. היה מחבק, עד שהיה עולה האור, אז הפנטזיה הייתה נגמרת והוא היה אוסף את חפציו ונעלם אל תוך היום. להיות סתם איש, רק איש רגיל.

   

  רק לישון כפיות

  אין אשה שלא נפלה שדודה לרגליו, שלא התמסרה לזרועותיו. הוא היה החבקן הכי מקצוען בעיר. הוא מעולם לא ידע, אך החיבוק שלו היה ממכר. כמו סם הוא היה. כל בחורה שהיה עובר במיטתה בלילה, לא יכולה הייתה עוד לישון עם בחור אחר. והוא, הוא מעולם לא חזר פעמיים אל אותה הכפית. מעולם. אסור היה לו להיקשר, אסור להרגיש, אסור להיפגע.

   

  גם הן מצידן, מעולם לא שאלו אותו למה. הן פחדו שאם ישאלו אותו - הוא ילך, וישאיר אותן לעוד לילה בודד במיטתן הריקה, הריקנית. הן רצו להחזיק, ולו ללילה אחד, את ההרגשה הבטוחה הזאת שרק הוא הצליח לתת להן. איש הכפית. גם כשקשה היה להן לנשום מבעד לידיו או לישון כה צמוד אליו, הן נשארו מכורבלות. חיות את החלום. מתמכרות. מתמסרות.

   

  רק לישון כפיות.

   

  לכל הכתבות והעדכונים - כנסו לעמוד הפייסבוק של ערוץ יחסים

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  לא חוזר לאותה מיטה פעמיים. איש הכפיות
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים