שתף קטע נבחר

משפחת מראדונה - הטלנובלה

מאז שחברתו לשעבר של דייגו, ורוניקה אוחדה, הודיעה כי היא עומדת ללדת את בנם המשותף, מנהלות נגדה גרושתו קלאודיה ושתי בנותיו של הכוכב הארגנטיני מאבק מלוכלך וחסר פשרות. קללות, מזימות, איומים - זה רק קצה הקרחון. כל מה שרציתם לדעת על מלחמות הירושה של משפחת מראדונה

החיים של דייגו מראדונה מהווים טלנובלה אחת גדולה. התמכרותו לסמים, השערוריות בהן היה מעורב, הדעות הפוליטיות שלו ואישיותו השנויה במחלוקת, תפסו כותרות במהלך השנים לא פחות ממבצעיו עוצרי הנשימה על כר הדשא או כשלונותיו כמאמן.

 

עוד ב-ynet ספורט

 

בחודשים האחרונים שוב תפס מראדונה את הכותרות בשל אירועים שהתרחשו מחוץ למגרש הכדורגל, כשהפעם לא פחות ממנו כיכבו נשותיו במהלך השנים והצאצאים שהביא לעולם. קנאה, איומים, מלחמת ירושה חסרת פשרות על סכומי עתק ואחים שמתעלמים זה מקיומו של זה מילאו את עמודי העיתונים ואתרי האינטרנט.

 

דייגו, אשתו הראשונה קלאודיה, ובנותיו דרלמה וג'אנינה (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
דייגו, אשתו הראשונה קלאודיה, ובנותיו דרלמה וג'אנינה(צילום: gettyimages)

 

מראדונה (52) התחתן עם קלאודיה ויפאנה בנובמבר 1984, בתקופה בה שיחק בנאפולי. לשניים שתי בנות, דאלמה (25) וג'אנינה (23). האחרונה נישאה לחלוץ מנצ'סטר סיטי קון אגוארו ונפרדה ממנו באוקטובר האחרון. המגאזין "פפראצי" טען ששחקנה של אלופת אנגליה לא אהב את הבילויים של אשתו בכל פעם שטס למשחק חוץ, וגם לא את העובדה שמנעה מהוריו לבקר את נכדם (בנחמין שנולד ב-2009) אם הוא לא נכח במקום.

 

עוד ב-ynet ספורט:

  

אבל נחזור למראדונה. בספר האוטוביוגרפי שנכתב אודותיו הוא הודה שלא תמיד היה נאמן לקלאודיה, אך הוסיף שהיא אהבת חייו. הוא גם הודה שלא היה אבא טוב לשתי בנותיו בגלל התמכרותו לסמים.

 

סרחיו אגוארו וג'אנינה מראדונה. נפרדו באוקטובר (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
סרחיו אגוארו וג'אנינה מראדונה. נפרדו באוקטובר(צילום: gettyimages)

 

ב-2004 התגרשו מראדונה וקלאודיה אחרי 20 שנות נישואין. במהלך הליך הגירושין הודה מראדונה שהוא אביו של דייגו מראדונה ג'וניור, בנה של האיטלקיה כריסטיאנה סינגארה שנולד ב-1986 מרומן בין השניים, כאשר דייגו שיחק בנאפולי. זאת, אחרי ששנים ארוכות הוא התכחש לעובדה זו ואף סירב לעבור בדיקת אבהות.

 

דייגו סינגרה שיחק בשנים האחרונות בנבחרת איטליה בכדורגל חופים, הופיע בעבר בנבחרת הנערים של ה"סקואדרה אזורה" וסיפר לאחרונה כי הוא מנהל משא ומתן עם מספר קבוצות בארגנטינה. הוא פגש לראשונה את אביו במאי 2003, כאשר הצליח להערים על אנשי האבטחה ולהתגנב למגרש גולף בו שיחק מראדונה בביקור באיטליה.

 

דייגו סינגרה. פגש את אביו לראשונה כשהיה בן 17  (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
דייגו סינגרה. פגש את אביו לראשונה כשהיה בן 17 (צילום: gettyimages)

 

כלי התקשורת דיווחו אז שמראדונה סירב ליצור עמו קשר ושילם לו מיליון אירו כדי שיימנע מראיונות לתקשורת בנושא, אבל הבן הכחיש. למראדונה בת נוספת מחוץ לנישואין, יאנה (16), שאמה ולריה סבלאין השיגה את הכרת האבהות של דייגו אחרי מאבק משפטי. כשיאנה היתה בת שלוש סירב מראדונה לעבור בדיקת אבהות, אבל הפסיד בבית הדין.

 

"הכרתי את דייגו אחרי שהוא יצא עם חברה שלי", סיפרה סבלאין כיצד הגיעה יאנה לעולם. "שנתיים אחר כך, ב-1995, פגשתי אותו במועדון. השומר במקום היה ידיד שלי והוזמנתי לביתו של גיז'רמו קופולה (סוכנו לשעבר של מראדונה - ת.ג). אחר כך שתינו וקרה מה שקרה. היינו ביחד שלושה חודשים וכשאמרתי לו שאני בהריון הוא הפסיק להתקשר אליי".

 

דאלמה מראדונה (משמאל). דייגו קרא לבתו על שם אמו (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
דאלמה מראדונה (משמאל). דייגו קרא לבתו על שם אמו(צילום: רויטרס)

 

היורש החמישי: מיליו עומד להגיע לעולם

אחרי הגירושין ממראדונה החלה קלאודיה לפתח קריירה של שחקנית תיאטרון, בעוד בתו דאלמה החלה להופיע כשחקנית בטלוויזיה. דאלמה היה גם שמה של אמו של מראדונה, אשר נפטרה בנובמבר 2011 בגיל 81, בתקופה בה הוא אימן את אל וואסל מאיחוד האמירויות.

 

עוד כותרות:

 

מראדונה פוטר מאל וואסל ביולי האחרון, אבל ממשיך להתגורר במפרץ הפרסי לרגל עסקיו (משמש כשגריר ספורט מיוחד). בשל הריחוק מבת זוגו בשמונה השנים האחרונות, ורוניקה אוחדה (34), הודיעו השניים על פרידה באוקטובר האחרון.

 

בדומה לרוב הקריירה שלו כמאמן, גם באל וואסל מראדונה לא חולל ניסים (צילום: AFP) (צילום: AFP)
בדומה לרוב הקריירה שלו כמאמן, גם באל וואסל מראדונה לא חולל ניסים(צילום: AFP)

 

חודש לפני כן בישרו מראדונה ואוחדה כי היא עומדת ללדת את בנם המשותף והחמישי של דייגו, שאמור לקבל את השם מילו. הדבר גרם להתפרצות של זעם ולמלחמת ירושה מלוכלכת בין גרושתו של מראדונה לבין אוחדה, תוך שמשפחתו של מאמן נבחרת ארגנטינה לשעבר הזכירה לו את הטעויות שביצע במהלך השנים והילדים שהביא לעולם מחוץ לנישואין.

 

קלאודיה ושתי בנותיה דרשו מדייגו שלא יעניק לרך הנולד את השם מראדונה, על מנת לא לפגוע בהן בעת חלוקת הירושה. הן טענו כי בעת החתימה על הסכם הגירושין הוא התחייב לא להקים משפחה חדשה. סכומי עתק מונחים על כך המאזניים: בחשבון בנק של מראדונה בדובאי מופקדים 6 מיליון דולר המיועדים לירושה, מלבד מכוניות יוקרה ורכוש נוסף.

 

מראדונה עם חברתו האחרונה, ורוניקה אוחדה (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
מראדונה עם חברתו האחרונה, ורוניקה אוחדה(צילום: gettyimages)

 

עד מהרה הסתבר שקלאודיה לא הסתפקה בשיחות עם בעלה לשעבר. לאחר שאוחדה פירסמה את ההודעה, טענה שההריון היה מתוכנן וצולמה עם בטן תופחת, היא התלוננה שקלאודיה איימה עליה בטלפון, תוך שהשאירה קללות במשיבון שלה ודרשה ממנה להפיל את התינוק. על פי הדיווחים קלאודיה קיללה: "זונה מלוכלכת, אוציא לך בבעיטות את הילד החרא הזה מהבטן".

 

לזעמה של קלאודיה, מראדונה אישר שהוא אבי התינוק וכי יכיר בבנו למרות שהודה כי "היחסים ביני לבין ורוניקה הגיעו למבוי סתום". בנוסף, הוא ביקש מורוניקה להחזיר לו שתי מכוניות שנתן לה, מיני קופר ו-BMW, ולעומת זאת אישר לה להמשיך להתגורר בוילה מפוארת שרכש.

 

 

"זה בסדר, אני אוהבת אותך גם כך", תיארו מדורי הרכילות את תשובתה של ורוניקה והוסיפו כי מראדונה הגיע לברך אותה ליום הולדתה, תוך שהעניק לה מתנה – תכשיטים יקרים וזר פרחים מפואר. במגאזין "פפראצי" דווח שמי שמלווה אותה בתקופת ההריון הוא דון דייגו, אביו של מראדונה, המצפה ללידת נכדו ונמצא ביחסים טובים עם אוחדה.

 

קלאודיה, שנוהגת לכנות את אוחדה "העניה השכונתית", גם הכחישה בתוקף דיווחים בתקשורת לפיהם החלה לנהל רומן עם השחקן והמפיק חורחה טיאנה. היא טענה כי לא ניהלה שום קשר עם גבר אחר מאז שהתגרשה וכי הצילומים שלה עם טיאנה שפורסמו היו מזוייפים, על פי מזימה מצידה של אוחדה.

 

קלאודיה ויפאנה. מכנה את ורוניקה: "העניה השכונתית" (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
קלאודיה ויפאנה. מכנה את ורוניקה: "העניה השכונתית"(צילום: gettyimages)

 

גם בנותיו של מראדונה ממשיכות לטעון שהוא נותר קנאי לאשתו לשעבר וכי לא יקבל מצב בו תנהל מערכת יחסים עם גבר אחר. מראדונה אכן לא יקבל מצב כזה ואם יתרחש הדבר, קלאודיה ובנותיה יודעות כי הן עלולות להינזק בצורה משמעותית בעת חלוקת הירושה. קלאודיה לא מוכנה לוותר על החייים הטובים בזכות הכסף של דייגו, שאיפשרו לה לבנות בית מפואר.

 

המאבק המלוכלך הגיע לבית המשפט ועורך דינה של קלאודיה, לואיס ונטורה, טען שהאיומים הטלפונים שהגיעו לאוחדה ממספר חסוי לא נשלחו ממנה. לאחרונה חתמו שתי הצ'ילבות על הסכם בו התחייבו לא לפגוע זו בזו פיזית או מילולית, לא באמצעות צד שלישי או דרך אמצעי התקשורת, וגם לא להתקרב יותר מ-100 מטר זו מזו.

 

רק נראית מתוקה. דאלמה מראדונה (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
רק נראית מתוקה. דאלמה מראדונה(צילום: gettyimages)

 

הבת דאלמה כתבה בטוויטר לאחר החתימה: "תודה לכל מי שיעץ לי לשתוק" ובתגובה ספגה גידופים ברשת. כשעיתונאים ניגשו לאוחדה וביקשו את תגובתה על ההסכם שנחתם היא סירבה: "מה אתם רוצים? שהמשטרה תבוא לקחת אותי?".

 

ומה אומר על כל הפרשה דייגו סינגארה? הבן האיטלקי של מראדונה כבר מכיר היטב את הסוגיה. "מצבו של הילד יהיה דומה לשלי", הגיב בראיון לרדיו בארגנטינה. "הייתי רוצה שהבן של ורוניקה יקבל את השם ואת האהבה של אבא שלו. אבא שלי שילם עבורי מזונות ומימן אותי עד שהגעתי לגיל 25, אבל הוא לא שילם לי מעולם כדי שאסתום את הפה ולא אתראיין. את הבית שלי באיטליה קניתי בעצמי, לא מהכסף שלו, ואת הבית בו גרנו קודם אמא שלי קנתה".

 

ולמרות הכל, הגדול מכולם (צילום: AP) (צילום: AP)
ולמרות הכל, הגדול מכולם(צילום: AP)

 

ומה באשר ליחסים עם דאלמה וג'אנינה? בינן לבין דייגו סינגארה שורר נתק מוחלט: "אין ביננו שום קשר וזו לא אשמתי", סיפר. "כשבאתי בפעם הראשונה לארגנטינה לפני חמש שנים קיבלתי את המספר של דאלמה. כתבתי לה הודעה שאני אח שלה ורוצה להיפגש איתה. היא לא השיבה וגם כשצלצלתי היא לא ענתה לי".

 

סינגארה, שעם אחותו האחרת יאנה מנהל דווקא קשר טוב, סיפר שאמו וקלאודיה הגיעו בעבר לסיכום, שאם יקבלו סכום כסף ממראדונה הם יצרו קשר עם דאלמה וג'אנינה. "הסכמתי לקבל את זה", אמר. "אני שם את הערכים והרגשות לפני הכסף".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: gettyimages
דייגו מראדונה ובתו דאלמה
צילום: gettyimages
מומלצים