שתף קטע נבחר

יו"ר מינהלת הנשים: בעלת תפקיד ב"עצת נפש"

איריס שטרק, שנבחרה ליו"ר מינהלת הנשים בכדורסל, רשומה כבעלת תפקיד בעמותה שפועלת בין היתר ל"ריפוי נטיות הומוסקסואליות". שטרק: "אני רואת חשבון שם, זה לא הופך אותי למי שהולכת בדרכם. אני רוצה להשקיע בספורט ובקידום נשים"

חברי דירקטוריון מנהלת ליגת העל לנשים בחר אתמול פה אחד את איריס שטרק ליו"רית החדשה של המינהלת, אבל לא ברור רק אם חברי הדירקטוריון, שמורכב מיושבי ראש קבוצות ליגת העל, הבחינו בפרט קטן ברזומה העשיר של שטרק - שמשמשת, בין השאר, כמבקרת של עמותת "עצת נפש".

 

 

ים תקצירים ב-ynet ספורט:

 

"עצת נפש" היא עמותה המפעילה מרכז סיוע והדרכה בנושא מיניות, זהות והתמכרות שמטפלת, כך לפי האתר הרשמי של העמותה, ב"נטיות הפוכות" - ניסוח מעודן יותר להומוסקסואליות.

 

נבחרה פה אחד על ידי חברי דירקטוריון המינהלת. שטרק (צילום: אבי רוקח) (צילום: אבי רוקח)
נבחרה פה אחד על ידי חברי דירקטוריון המינהלת. שטרק(צילום: אבי רוקח)
 

העמותה פועלת מתוך תפיסה דתית השוללת התנהגויות מיניות המנוגדות להלכה. כמו כן, היא מציעה ייעוץ וסיוע לבעלי התנהגויות ונטיות מיניות אלה

, במטרה לשנותן. באתר הרשמי שלה, אותה עמותה מציעה שלל סדנאות, אחת מהן נקראת "סדנת מעגלים", ובה היא מקנה ל"ריפוי, למידה חדשנית על הדחפים והחלומות ודרכים ממשיים להופעת האנרגיה המינית ההטרוסקסואלית".

 

שטרק, שמינויה מותנה באישור הנהלת איגוד הכדורסל, הגיבה: "אני רואת חשבון ומבקרת החברה, אך לא נמצאת כלל בוועד המנהל. אתה יודע עם כמה מאות גופים או עמותות אני עובדת? ובאיזה תחומי עניין כל גוף וגוף עוסק? זה שאני רואת חשבון בגוף כזה או אחר, לא הופך אותי לאחת שעוסקת או הולכת בדרכם. אני רוצה להשקיע בספורט ובקידום נשים ומקווה שתציגו את הפן הנכון והראוי".

 

בקרוב יש יו"רית חדשה למינהלת. ליגת הנשים בפעולה (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
בקרוב יש יו"רית חדשה למינהלת. ליגת הנשים בפעולה(צילום: אורן אהרוני)

 

שטרק (51, 7+), בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת בר אילן, היא מנהלת ורואת חשבון, מייסדת ושותפה מנהלת במשרד "שטרק את שטרק".

 

בשנים האחרונות שטרק מכהנת במספר רב של תפקידים, בניהם דירקטור חברת החשמל, דירקטור ויו"ר ועדת ביקורת בבנק מסד. בעבר כיהנה כיו"ר דירקטור חברת הנמל אשדוד, יו"ר ועדת הביקורת וחברת דירקטוריון בזק, בנק הבינלאומי, "מקסימה" ועוד.

 

בנוסף, שטרק פעילה בנושא קידום נשים. במרץ 2010 יצאה בשליחות משרד ראש הממשלה לכינוס האו"ם בניו יורק, לרגל יום האישה הבינלאומי, שם הרצתה על מעמד האישה. עוד הייתה שותפה להצעות חוק בעניין הכרת הוצאות למטפלות ומכסות נשים בדירקטוריונים של חברות ציבוריות וחברות פרטיות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים