שתף קטע נבחר

אריה מליניאק

לא ינום ולא יישן עסקן ישראל / טור

נראה לכם שאלוף הקומבינות יקח שיעורים בחלילית ויהפוך לנער מקהלה חסוד? איש כזה יעשה הכל בשביל לקמבן גם כשמישהו אחר יעמוד בראש הוועד האולימפי. מליניאק על פרישת צבי ורשביאק

שנים אני מחכה לרגע הזה. לפעמים הרגשתי בודד במערכה שמעטים מתעניינים בה או מבינים את חשיבותה. אבל כשהרגע הגיע, וצבי ורשביאק הודיע על פרישתו, קיבלתי את ההודעה העלאק דרמטית ברגשות מעורבים.

 

ים תקצירים ב-ynet ספורט:

 

מצד אחד, ברוך שפטרנו מעולו. מצד שני, הקילומטרז' שעשיתי בליווי "ורשביאק יונייטד" (האחים צבי ורענן) בדרכם האינסופית לימד אותי להיות חשדן כלפי ההצהרות שלהם. עד שזה לא יהיה גמור, זה לא יהיה גמור.

 

אחרי 16 שנים שבהן סיפק לי היו"ר העלק-מיתולוגי חומר לעשרות ואולי למאות עמודים, אני עומד חפוי ראש על הגול העצמי שיריתי לי ישר לחיבורים.

נפלה עטרת ראשי. צביקה (ביום היסטורי זה, הרשה לי לקרוא לך צביקה), מאיפה אקח מעתה 800 מלים למלא בהן עמוד שלם בכל שבוע?

 

אל דאגה, נמר לא יתחיל לאכול חסה, ואלוף הקומבינות, השטיקים והטריקים לא יהפוך לפתע לנער מקהלה חסוד. האיש שהודח בבושת פנים ממועצת ההימורים וניסה לשים במקומו את אחיו, יעשה הכל בשביל להמשיך לקמבן, לנהל ולהשפיע מרחוק, גם כשמישהו אחר יישב על כיסא יו"ר הוועד האולימפי.

 

צבי ורשביאק חוזר ארצה מלונדון 2012. ימשיך לבחוש מבחוץ (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
צבי ורשביאק חוזר ארצה מלונדון 2012. ימשיך לבחוש מבחוץ(צילום: עוז מועלם)

 

אני רגוע. לא ינום ולא יישן עסקן ישראל. עוד נכונו לנו תילי תילים של סיפורים על הבחישות והעסקאות שוורשביאק ירקח בעתיד כדי לחסום פלוני או לקדם אלמוני.

 

נראה לכם שיו"ר הוועד האולימפי, יו"ר מכבי ישראל (גם אם בפועל מישהו אחר ממלא את התפקיד), חבר הנהלת מכון וינגייט, היחידה לספורט הישגי, דירקטור כמעט בכל גוף שממנה אנשים או מחלק כסף, נראה לכם שאיש כזה יתחיל לקחת שיעורים בחלילית?

 

צבי ורשביאק, בעצמו או באמצעות אחיו רענן, ימשיך לבחוש. כי תמיד יהיה צורך להעיף או למנות יו"ר איגוד, כדי שלמכבי יהיה רוב בוועדה שמחלקת כמה לירות לקבוצות מליגה ג'. הבעיה הקטנה אולי נפתרה. פתרון לבעיה האמיתית – שלטון מרכזי הספורט – לא נראה באופק. אל דאגה, גם לי יש סבלנות. המשך יבוא מחר.

 

פיתרון לבעיה האמיתית לא נראה באופק. צבי ורשביאק (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
פיתרון לבעיה האמיתית לא נראה באופק. צבי ורשביאק(צילום: אורן אהרוני)

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

נמר לא יתחיל לאכול חסה, ואלוף הקומבינות, השטיקים והטריקים לא יהפוך לפתע לנער מקהלה חסוד. ורשביאק יעשה הכל בשביל להמשיך לקמבן, לנהל ולהשפיע מרחוק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
צבי ורשביאק
צילום: אורן אהרוני
מומלצים