שתף קטע נבחר

סטלה הנדלר, יו"ר HOT, פורשת מתפקידה

הנדלר, לשעבר מנכ"לית 012, כיהנה בתפקיד יו"ר חברת התקשורת מאפריל 2011. החלטתה לפרוש נעשתה לאחר מחיקתה של HOT מהבורסה והפיכתה לחברה פרטית. בתקופה האחרונה נסובו שמועות רבות על חילוקי דעות בינה לבין בעל השליטה פטריק דרהי

יו"ר הדירקטוריון של HOT, סטלה הנדלר, פורשת מתפקידה; כך הודיעה היום (ד') החברה.

 

 

לפי הודעת החברה, החלטתה לפרוש נעשתה בעקבות מחיקתה של HOT מהבורסה והפיכתה לחברה פרטית.

 

הנדלר, לשעבר מנכ"לית 012, כיהנה בתפקיד מאפריל 2011. בתקופה האחרונה נסובו שמועות רבות סביב המהלך המתוכנן, שלפיהן ישנם חילוקי דעות בין הנדלר לבין בעל השליטה ב–HOT פטריק דרהי.

 

הנדלר התרחקה מחבילת הפיצויים 

מחיקת HOT מהבורסה בתל-אביב בדצמבר הרחיקה את הנדלר מחבילת האופציות המפנקת בעלות של 10.9 מיליון שקל שקיבלה ב-2011 עם מינויה לתפקיד.

 

לרוב כשחברה נמכרת, מנהלים ועובדי החברה זוכים לממש את האופציות שברשותם, אך לא כך הדבר במקרה של הצעת רכש מלאה מצד בעלי השליטה. בהסכם השכר שנחתם בין HOT להנדלר נקבע כי האופציות שתקבל יופשרו בארבע מנות שוות. המנה הראשונה של האופציות הופשרה כבר במאי האחרון, אך ביצועי המניה בשנה האחרונה הרחיקו את האופציות מהכסף.

 

החברה נמחקה מהמסחר בבורסה, כשמחיר המניה עמד על 41 שקל – מחיר הנמוך בכ-37% ממחיר המימוש של האופציות שעומד על 65 שקל. לכן, בהיעדר פיצוי כלשהו מצד HOT, הנדלר לא תזכה לממש את האופציות שברשותה.

 

ובכל זאת, אין צורך ברחמים. על שמונת החודשים שהספיקה לשמש כיו"ר HOT ב-2011 זכתה הנדלר לשכר ומענק במזומן בהיקף של 3.8 מיליון שקל – עלות של 478 אלף שקל לחודש. על פי תנאי העסקתה, גם ב-2012 משכה הנדלר שכר בעלות חודשית של כ-167 אלף שקל, והיא זכאית למענק שנתי בהיקף של עד לגובה שכרה השנתי – 2 מיליון שקל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סטלה הנדלר
צילום: רובי קסטרו
מומלצים