שתף קטע נבחר

הואשמה בהדחת נערות לזנות: "זה שווה, תלמדו"

חמישה כתבי אישום הוגשו בפרשה שבמסגרתה נכפה על נערות מאזורי מצוקה בדרום תל אביב לעסוק בזנות. אחד הנאשמים קיים יחסי מין עם הנערות בתמורה ל-300-200 שקל וסיגריות. נאשם אחר קיים יחסי סאדו-מאזו עם נערות תמורת 50 עד 100 שקל

"זה שווה, תנסו, תלמדו, מה יש לכן להתבייש?", כך עודדה הצעירה את הנערות שעמן יצרה קשר כדי להדיח אותן לעסוק בזנות. כתב אישום חמור שהוגש היום (ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב מגולל כיצד הצעירה, בשנות ה-20 לחייה, אף הדגימה בפני הנערות אקט מיני עם שותפה למעשה. הפרשה, שעליה דווח בתחילת השבוע שעבר, חשפה כי עשרות נערות בנות 16-14 מאזורי מצוקה בדרום תל אביב נוצלו במשך שנים ונאלצו לספק שירותי מין בתשלום. צו איסור פרסום הוטל על שמם של הנאשמים.

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

האישום: ניצלה עשרות נערות (צילום: בני דויטש) (צילום: בני דויטש)
האישום: ניצלה עשרות נערות(צילום: בני דויטש)

 

הנאשמת הסתתרה, היום בדיון בבית המשפט בת"א (צילום: בני דויטש) (צילום: בני דויטש)
הנאשמת הסתתרה, היום בדיון בבית המשפט בת"א(צילום: בני דויטש)

 

הצעירה והשותף הואשמו בהבאת קטינים לזנות, בקבלת שירותי מין מקטינים ובעבירות נוספות. מכתב האישום שהוגש נגד שותפהּ של הצעירה עולה כי במשך תקופה של כשנה וחצי הוא קיים עמן יחסי מין ושילם תמורתם 200 עד 300 שקל. כמו כן הוא סיפק להן סיגריות ואלכוהול. יצוין כי הנערות שהיו מעורבות ביחסים עם הגבר קיימו לראשונה בחייהן יחסי מין תמורת תשלום. הוא אף נהג לקחת אותן ברכבו לחופי ים, לחורשות ולמקומות שונים במרכז הארץ.

 

לבית המשפט המחוזי הוגש גם כתב אישום נגד אדם נוסף המעורב בפרשה בגין ניסיון אונס והיותו לקוח של קטין. במסגרת הפרשה הוגשו לבית משפט השלום בעיר כתבי אישום נגד שני מעורבים נוספים. השניים מואשמים בין היתר בהיותם לקוחות של קטינים. אחד מהם אף קיים יחסי סאדו-מאזו עם נערות תמורת 50 עד 100 שקל, אוכל, שתייה והסעתן לבילוי בסופי שבוע. לאחד מהנאשמים בבית משפט השלום נקשרו גם שני ניסיונות אונס בשני מקרים שונים.

 

עורך דינה של הצעירה המואשמת בהדחה לזנות הכחיש את המיוחס לה. עו"ד עמיקם הדר, המייצג נאשם אחר, טען כי מרשו קיים מערכת יחסים חברית עם נערה. עורכי הדין רונן רוזנבלום ושרון קינן,

המייצגים נאשם נוסף, טענו כי לאחר שיקבלו את חומר הראיות הם יוכיחו את חפות מרשם. עו"ד שחר חצרוני, המייצג את הנאשם הרביעי, הכחיש אף הוא את המיוחס למרשו, ועורך דינו של הנאשם בקיום יחסי סאדו-מאזו, עו"ד שמואל פלישמן, טען שחלקו של מרשו נמוך יותר מכיוון שכתב האישום נגדו הוגש לבית משפט השלום. הנאשמים המרכזיים עדיין שוהים במעצר ואחרים שוחררו.

 

הפרשה נחשפה כאמור בתחילת השבוע שעבר. בלשי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב פשטו על בתיהם של הנאשמים וחשודים אחרים שהשתמשו בשירותיהן של הנערות באופן קבוע. פרטי הנערות הועברו לשירות הסוציאלי והן מקבלות טיפול וסיוע צמוד. "התופעה נמשכה שנים", אמרו גורמים במשטרה. את החקירה הסמויה ניהלה היחידה המרכזית של מחוז תל אביב בפיקודו של ניצב-משנה גדי אשד.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנאשמת, היום בדיון
צילום: בני דויטש
מומלצים