שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רפי גינת מונה למנכ"ל ערוץ 10

  רפי גינת, מגיש "כלבוטק" ועורך "ידיעות אחרונות" לשעבר, מונה לתפקיד מנכ"ל ערוץ 10. "כישוריו המקצועיים מציבים אותו כאיש המתאים ביותר להוביל את הערוץ", קבע הדירקטוריון. גם תוכנית התחקירים שלו תעבור איתו

  שינויים בהנהלת ערוץ 10: רפי גינת מונה למנכ"ל הערוץ במקומו של יוסי ורשבסקי שפרש לפני מספר חודשים. כפועל יוצא לא תשוב "כלבוטק" לעונה חדשה בזכיינית ערוץ 2 "רשת", אלא תשודר מעתה בערוץ 10.

   

  דירקטוריון הערוץ אישר את מינויו היום (ה'), לאחר שהתקבלה ההחלטה שגינת הוא האיש המתאים ביותר לתפקיד בעידן החדש הניצב בפני הערוץ. יו"ר הערוץ אבי בלשניקוב מסר: "הערוץ עבר תקופה לא פשוטה וכי אישיותו, כישוריו המקצועיים והשגיו הרבים של רפי גינת מציבים אותו כאיש המתאים ביותר להוביל את ערוץ 10 בדרכו החדשה".

   

  יו״ר נענע 10 ויו״ר ועדת הכספים בערוץ, מיכל גרייבסקי, אמרה: "אני גאה שרפי גינת מצטרף אלינו. כל מי שמכיר אותו וזכה להענות מכישוריו , יכולותיו, הישגיו ובעיקר מנהיגותו, יודע כי רפי יקח את הערוץ לפסגות חדשות. גינת הוא האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון, שיוביל את כולנו להיות טובים וחזקים יותר״. בחודשים האחרונים מכהן כממלא מקום המנכ"ל יואב הלדמן, סמנכ"ל הכספים של הערוץ, שימונה למשנה למנכ"ל. אבי בלשניקוב, יו"ר הערוץ, הודה להלדמן על עבודתו בתקופה האחרונה.

   

  מנכ"ל ערוץ 10. רפי גינת (צילום: יוני המנחם) (צילום: יוני המנחם)
  מנכ"ל ערוץ 10. רפי גינת(צילום: יוני המנחם)

   

  גינת (63) נכנס לערוץ 10 לאחר המשבר הממושך שפקד את הערוץ, ולפני המעבר לרשיונות. הוא החל את דרכו המקצועית בשנות השבעים בטלוויזיה הישראלית, שם גם החל להגיש את "כלבוטק". בהמשך ערך את השבועון "העולם הזה" ואת העיתון "ידיעות אחרונות". 

   

  ערוץ 10 ניצב עם כניסתו של גינת בפני תקופה מאתגרת: במסגרת המתווה

  שאושר לגבי המשך קיומו של הערוץ, התבקשו בעליו לשלם את חוב העומד על 65 מיליון שקלים ולהעביר את חברת החדשות שלו לירושלים עד לספטמבר 2013.

   

  זכיינית ערוץ 2 "רשת", ששידרה את "כלבוטק", מסרה: "אחרי 14 שנים של דרך משותפת עם 'כלבוטק', אנו מאחלים לרפי הצלחה גדולה בהמשך הדרך. 'כלבוטק' הפכה לאחד מאבני היסוד של הטלוויזיה, ואנו שמחים כי היתה זו רשת ששידרה תוכנית חשובה ומשמעותית שסיימה בשבוע שעבר את עונתה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רפי גינת. מנכ"ל ערוץ 10
  צילום: יוני המנחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים