שתף קטע נבחר

תחרה זה רע: הטעות של שרה נתניהו

הגברת הראשונה שרה נתניהו החליטה להגיע לטקס השבעת הכנסת החדשה בשמלה שרחוקה מלהחמיא לה. המעצב(נ)ת לא יכלה לעבור על זה בשתיקה ומעניקה לה שיעור חינם בסטייל

בימים רגילים מסבירה המעצב(נ)ת בסבלנות רבה את רזי הלבוש לסלבריטאיות מעבר לים. מעטות הן הפעמים שהיא נזעקת לעזרתה של סלב תוצרת הארץ. אבל אחרי שהיתה עדה לטקס ההשבעה של הכנסת החדשה, ובעיקר לגברת הראשונה שרה נתניהו, החליטה לקחת את הסיכון שהיא תחטוף נעל בראש ולומר את דברה.

 

יותר מדי תחרה. שרה נתניהו ()
יותר מדי תחרה. שרה נתניהו

 

גברת נתניהו בחרה בשמלה שחורה המערבת תחרה. יותר מדי תחרה. וליתר דיוק, תחרה באזור מאוד אסטרטגי, שלרוב לא הולך טוב עם בטן לא חטובה. מה לעשות, פס התחרה באזור הבטן לא מחמיא למי שלא נראית כמו דוגמנית של הלבשה תחתונה. המחשבה שאולי מציץ משם עור חשוף, גם אם מדובר באשליה של בד תחרה על בד בצבע עור, מחייבת זהירות רבה כשמתלבשים כך. אין שום בעיה בשרוולים ומחשוף חביב עם תחרה, אבל קשה להבחין ביופי של השמלה עם מה שתקוע שם באמצע.

 

גזרת A היתה עדיפה (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
גזרת A היתה עדיפה(צילום: גיל יוחנן)

 

יתרה מזאת, הגזרה לא הולמת את צורת הגוף, בלשון עדינה. אם את בוחרת בשמלה צמודה, קחי בחשבון שלא מומלץ לך לשבת, ודאי לא על כורסה נמוכה שמוציאה ממך את הצמיגים הלא מחמיאים. כמובן, אל תשכחי שמצלמים אותך מכל כיוון אפשרי ושתמונות באינטרנט נשארות לנצח.

 

אם הגברת נתניהו (בכל זאת קצת כבוד), שנראית כאילו הגיעה היישר ממועדון לילה בביירות (יש גבול לכבוד), חשקה בשמלה שחורה מעורבת בתחרה, היתה צריכה להשכיל לבחור בגזרה שונה, כזו שתאפשר לאיברים הפנימיים לנוע בחופשיות ובכך גם לאפשר לה לנשום כמו שצריך, בלי היצמדויות מיותרות או קישוט שקוף באזור הבטן, אולי כמה כיווצים עדינים או גזרה A שהיתה מחמיאה מאוד. נקווה שהבעל שלה יעשה עבודה טובה יותר בגזרת הממשלה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מה יהיה? שרה נתניהו
צילום: גיל יוחנן
לאתר ההטבות
מומלצים