שתף קטע נבחר

אשת החינוך במודיעין עילית: אף ילדה לא נאנסה

אשת החינוך שהתלוננה כי בת 5 נאנסה חזרה בה מהתלונה. עם זאת, החקירה נמשכת

היה אונס? כמה ימים לאחר שנפתחה חקירה בחשד שילדה בת חמש נאנסה במודיעין עילית, אשת החינוך שהתלוננה על המקרה חזרה בה מהתלונה. עם זאת, במשטרה אמרו כי החקירה נמשכת, אף על פי שהמתלוננת שינתה את גרסתה. במשטרה אמרו כבר אתמול כי לא בטוח שילדה נאנסה.

 

ביום שני אישרה המשטרה כי מתנהלת חקירה בחשד שילדה כבת חמש נאנסה במודיעין עילית על ידי גבר. חקירת האירוע החלה רק בעקבות דיווחים על אודות טיפול רפואי שקיבלה הילדה לפני ששוחררה. אנשי הארגון הרפואי הפנים-חרדי סירבו לשתף פעולה עם החקירה, וכך גם אזרחים אחרים, שקיבלו על פי החשד הוראות לשמור על שתיקה בנושא. הילדה והחשוד במעשה לא אותרו.

 

לקראת סוף השבוע החלה השמועה על האירוע להתפשט בעיר, ותושבים סיפרו כי בבוקר יום שישי הוגשה תלונה אנונימית למשטרה. ביום שני בבוקר הפכה החקירה

 למעמיקה יותר, עם חקירת דמויות מרכזיות בקהילה ובעירייה. אחת העדויות שהובילה לחשיפת הפרשה ולתלונה הגיעה, ככל הנראה, מנהג הסעות שסיפר לאחד העסקנים בעירייה כי היה עד לשיחה בעניין בין אימהות לסייעות הגנים.

 

במשטרה אמרו בתחילת השבוע: "החקירה מאומצת מאוד, אבל אנחנו ממש נתקלים בחומות של שתיקה מצד כולם. אנחנו מפעילים את כל המשאבים שלרשותנו כדי לאתר את כל המעורבים במקרה, בתקווה שנוכל לעשות את זה בקרוב".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מודיעין עילית. ארכיון
צילום: AP
מומלצים