שתף קטע נבחר

פדופיליה וטיוח: נעצר חשוד בתקיפות מיניות

בן 48 נעצר והודה בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בילדים של משפחות שבבתיהן התארח. מחקירתו עלה שגורמים חרדים מימנו עבורו טיפול תרופתי לדיכוי היצר המיני כדי למנוע הגשת תלונות במשטרה. גם הרופא והגורם המממן ייחקרו

חשד למקרה פדופיליה בחברה החרדית שלא הועבר לטיפול המשטרה. חוקרי תחנת לב הבירה במשטרת מחוז ירושלים עצרו אמש (ד') גבר בן 48 בחשד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בכמה ילדים וילדות בזמן שהתארח אצל משפחותיהם.

 

במשטרה טוענים שהאיש, גרוש ואב לשלושה, הודה בכמה מקרים של תקיפה. הוא נקב בשמות הילדים שתקף לכאורה ומסר את כתובותיהם. בימים הקרובים אמורה המשטרה לזמן את הקורבנות למתן עדות. אך השוטרים חוששים כי מספר הקורבנות עולה על זה שהזכיר האיש. עד כה הוא סיפר על ילדים ונערים, בנים ובנות שגילאיהם נעים בין 10 ל-14 שנה.

 

כתבות נוספות בנושא:

 

מחקירתו עולה כי מעשיו היו ידועים לגורמים שונים במגזר החרדי, ולדבריו במהלך השנה הוא זכה לטיפול תרופתי באופן פרטי שאמור היה למנוע ממנו לבצע את המעשים. לטענתו מדובר היה בכדורים שמטרתם לדכא את היצר המיני. במשטרה מערכים כי הטיפול מומן על ידי גורמים חרדיים כדי למנוע את הגשת התלונות למשטרה. גם הגורם המממן וגם הרופא שרשם את הכדורים צפויים להיחקר.

 

המשטרה נכנסה לתמונה רק לפני כמה חודשים בעקבות תלונה של ילדה בת 11 מתל אביב, שהתארחה אצל קרובי משפחה בירושלים בעת שהחשוד שהה שם. הוא נעצר בעקבות התלונה ובחקירתו התוודה על עשרה מקרים נוספים שבהם ביצע מעשים מגונים בילדים. זאת בעת שהתארח בבתיהן של משפחות חרדיות בבירה. שיטת הפעולה שלו הייתה זהה - יצירת קשר עם הילדים שהתארחו בדירות וביצוע המעשים באותה הדירה. 

 

במשטרה חושדים כי אף שהודה בעשרה מקרים, הוא ביצע תקיפות מיניות מרובות יותר. "מדובר באדם בעל עבר פדופילי פלילי שככל הנראה ריצה תקופות מאסר בכלא בחו"ל", אמרו במשטרה, ואנשיה בוחנים את הפרטים בסיוע האינטרפול.

 

המעצר בא על רקע פרשת התלונה על האונס במודיעין עילית. כמה ימים לאחר שנפתחה חקירה בחשד לאונס ילדה בת חמש בעיר, חזרה בה אשת החינוך שהתלוננה על המקרה. עם זאת, במשטרה אמרו כי החקירה נמשכת, מחשש שהתלונה נמשכה בעקבות לחץ שהופעל על אשת החינוך.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד. מסר שמות וכתובות הילדים
צילום: חיים צח "ידיעות אחרונות"
מומלצים