שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רוצה נשיקה? בר רפאלי אצל ג'יי לנו

  בר רפאלי התארחה בתוכנית של ג'יי לנו כדי לדבר על הנשיקה המפורסמת. אבל העניין האמיתי לא היה בראיון, אלא במערכון שבו התבקשה לשחזר עם לנו את הנשיקה. תראו איך זה נגמר

  "עדיין לא ראיתי את הפרסומת על מסך גדול ועם סאונד מוגבר", כך אמרה אמש (ד') בר רפאלי כשהתארחה בתוכנית האירוח של ג'יי לנו "טונייט שואו" ברשת NBC, כשהתבקשה להתייחס לפרסומת של חברת "גו דדי". התוכנית נפתחה במערכון משותף של רפאלי ולנו, שבה המגיש האמריקני מחמיא לדוגמנית הישראלית על הפרסומת ומבקש לשחזר את הסוף עם הנשיקה. בר הסכימה בחיוך, לנו עצם עיניים - אך מי שנישק אותו בסופו של דבר היה ג'סי היימן.

   

  עוד על בר והנשיקה:

   

   

  בקטעי הראיון ששוחררו לרשת שאל לנו את רפאלי איך זה לנשק את היימן, והיא השיבה: "תגיד לי אתה", מה שגרם למבוכה של לנו ולצחוק גדול מהקהל. בהמשך המראיין התעניין בסאונד של הנשיקה בפרסומת המדוברת ושאל האם אלו רעשים אמיתיים או שמא הוספו בעריכה. בר השיבה שהיא עדיין לא ראתה את הפרסומת, אבל אמרה שהיא משערת שרעשי הנשיקה הוגברו בכל זאת. 

   

   

  ואי אפשר כמובן בלי האינסטגרם. רפאלי העלתה תמונה שלה על רקע לוגו התוכנית, ובנוסף העלתה תמונה נוספת שלה עם לנו כשהיא מכנה אותו "ג'נטלמן". עוד משהו קרה שם שאנחנו אמורים לדעת עליו?

   

  היי, אפשר לנשק אותך? ג'יי לנו ובר רפאלי מתוך המערכון ()
  היי, אפשר לנשק אותך? ג'יי לנו ובר רפאלי מתוך המערכון

   

  אמאל'ה, איפה בר? ג'יי לנו וג'סי היימן ()
  אמאל'ה, איפה בר? ג'יי לנו וג'סי היימן


  אז הרעש של הנשיקה אמיתי? ()
  אז הרעש של הנשיקה אמיתי?

  וכמובן איך אפשר בלי תמונה עם הרקע. בר רפאלי ()
  וכמובן איך אפשר בלי תמונה עם הרקע. בר רפאלי

  ועוד אחת. בר רפאלי וג'יי לנו ()
  ועוד אחת. בר רפאלי וג'יי לנו

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מאחורי הקלעים. ג'יי לנו ובר רפאלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים