שתף קטע נבחר

ארגנטינה: נישאה לאיש שירה למוות באחותה

זו הייתה חתונה יוצאת דופן. אזרחים התאספו מחוץ למשרד של מרשם האוכלוסין והשליכו אבנים וביצים. הם זעמו על הצעירה בת 23 שנישאה לאיש שנידון ל-13 שנות מאסר לאחר שירה למוות באחותה התאומה. ההסבר של הכלה: הוא חף מפשע

צעירה בת 23 מארגנטינה התחתנה עם בחיר לבה בן ה-28 – עד כאן מדובר באירוע שגרתי ורומנטי, אלא שבמקרה הזה החתן הוא אסיר שמרצה 13 שנות מאסר לאחר שהורשע כי ירה למוות באישה, ולא סתם אישה – אחותה התאומה של הכלה.

 

כתבות נוספות מהעולם

58 שעות של אהבה: נשבר שיא הנשיקה הארוכה

סוף למסע הנקם: זוהתה גופת השוטר-רוצח

דיווח: האיראני שחוסל שיקם את ארסנל חיזבאללה

 

החתונה אירעה אתמול, אזרחים רבים התאספו מחוץ למשרד של מרשם האוכלוסים בו התקיים הטקס, רק כדי להשליך אבנים וביצים לעבר המבנה. מיד לאחר הטקס הוחזר האסיר לבית הסוהר ורעייתו הטרייה נאלצה לחכות כמה שעות עד שהקהל אפשר לה לצאת בבטחה מהמקום.

 

הכלה, אדית קסאס, אמרה שבעלה, ויקטור סינגולני, לא אשם במוות של אחותה שאירע לפני שנתיים. גם הוא עצמו טוען שהוא חף מפשע ושהדבר יתברר בערעור.

 

גם הוריה ומכריה של הכלה לא היו מרוצים מהחלטתה. אמה, מרצ'לינה אורלנה, אמרה שהיא חושבת שהבת שלה משוגעת. "תמיד טענתי שהיא מאוימת על ידי משפחת סינגולני", אמרה. "אני חוששת לה כי הוא רוצח ומניפולטור".

 

גם מערכת המשפט הקשתה. בדצמבר אסר בית המשפט על אדית להינשא, אולם לאחרונה הפך בית המשפט את ההחלטה וקבע כי היא מסוגלת להחליט בעצמה.

 

גופתה של יוהנה, האחות התאומה, נמצאה ב-2010 כשחזה מנוקב משתי יריות. המשטרה עצרה את סינגולני שהיה החבר לשעבר שלה ואת מרקוס דיאז שהיה החבר שלה באותה העת, אך בהמשך שוחרר דיאז. סינגולני סיפר שיחסיו עם אדית התחילו לאחר שנפרד מאחותה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
AP
אדית קסאס עם הפרחים ביום חתונתה
AP
מומלצים