שתף קטע נבחר

פעם בשנה: בית דין לגזרות טובות

מאות מאמינים עם אלפי בקשות הגיעו בתחילת השבוע ל'בית דין של חסד' - פאנל רבני מיוחד הפועל פעם בשנה, כדי לקבל ברכה - ומילה של צדיק שהכל יהיה בסדר. הרב שמואל אליהו והרב מיכי יוספי בירכו, וההמונים שמו יד על ראש חברם, והתברכו. צפו

זה לא סתם בית דין רבני - אלא בית דין לגזרות טובות שפועל פעם בשנה, בפורים, והצליח לקבץ אליו בתחילת השבוע מאות מאמינים (וגם מאמינות), שהגיעו לבקש ישועה, ברכה - ומילה של צדיק שהכל יהיה בסדר.

 

<< כל מה שמעניין בעולם היהודי - בפייסבוק שלנו. כנסו >>

 

 

ולא רק המבקשים זכו - לטענת המארגנים, שלושת הרבנים (שניים מתוכם מוכרים גם מחוץ למגזר: הרב שמואל אליהו, רבה של העיר צפת, והרב מיכי יוספי) גזרו גזרות טובות על כלל ישראל, באשר הם.

 

"רבות מחברותיי שהיו כאן בשנים קודמות, ברוך השם נשואות היום", אומרת אחת המאמינות, "אז החליטתי

שהגיע זמן הגאולה".

 

כשהם שמים יד על ראש חברו, התבקשו המתכנסים לכוון לברך איש את רעהו (נשים לחוד וגברים לחוד). "צדיק גוזר, והקב"ה מקיים", אמר הרב שמואל אליהו. "כל מי שמברך יהודי - יבורך. הקב"ה בעצמו מניח יד על ראשו ומברך אותו". 

 

"כשיצאתי החוצה עצרו אותנו אנשים, ואמרו לי: אתה יודע? היינו פה בשנה שעברה, וזכינו", מספר הרב אליהו ל-ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית". "אנחנו באים אליו ואומרים לו: אבא, אנחנו רוצים מאוד. והוא אומר - אתם רוצים מאוד? קדימה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"אנשים נושעו"
"צדיק גוזר והקב"ה מקיים"
תפילה בציבור לבשורות טובות
מומלצים