שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הדבר הגדול הבא: הערבים בחרו מלכת יופי כבדה
  ביום שבו זכתה טיטי בתואר, נבחרה בלבנון "מלכת יופי במשקל כבד". הזוכה לא מתכוונת להרזות ממשקלה - 110 ק"ג - בשביל הגבר שלה: "אהובי ביקש, וסירבתי. היופי הפנימי הוא החשוב"

  בזמן שכולנו ציפינו בכיליון עיניים לראות מי תיבחר למלכת היופי בישראל, גם במדינות ערב עצרו את נשימתם. שם צפו באדיקות בתחרות "מלכת היופי במשקל כבד", שנערכה לראשונה בעולם הערבי במסגרת תכנית טוק שואו בערוץ הלבנוני LBC.

   

  צפו במתמודדות בפעולה
   

  הצופים ביום רביעי בערב באותו ערוץ לבנוני ראו עשר מתמודדות - כמה מהן מלבנון ואחרות מירדן, מצרים ומרוקו - מתחרות על התואר הנחשק. המשקל של אותן מתמודדות נע בין 80 ל-140 ק"ג. בתום דרמה גדולה, התואר נשאר בלבנון. אליאנא נעמה בת ה-21, צעירת המתחרות, זכתה בפרס כשהקדימה מתמודדות מתוניסיה ולבנון.

   

  עוד כתבות בערוץ החדשות

  הארלם שייק: "הישראלים רוצחים ואתם רוקדים"

  עד שייצא עשן לבן: כיצד ייבחר האפיפיור?

   

  משקלה של הזוכה המאושרת הוא 110 ק"ג, גובהה 1.70 מ'. היא נשאלה האם הייתה מסכימה להוריד במשקלה אם בן זוגה היה דורש זאת ממנה וענתה כי כבר הייתה במצב שכזה. לדבריה, אהובה היתנה את מיסוד הקשר איתה בכך שתשיל כמה קילוגרמים - והיא סירבה. "אני מעדיפה בן זוג שאוהב אותי בגלל היופי הפנימי והאישיות שלי, ולא רק בגלל המראה החיצוני", אמרה.

   

  והזוכה היא...

   

  המתמודדות נשפטו על פי קריטריונים נוקשים - 60% התחלקו שווה בשווה בין המראה שלהן בבגדי קז'ואל, בבגדי ים (או תחליפים שמרניים יותר) ובשמלת ערב. 40 האחוזים הנותרים של הניקוד ניתנו בהתאם לתשובות שהן השיבו בפני השופטים.

   

  ברשת אל-ערביה ציינו כי כמה מהמתמודדות דיגמנו בתחרות בבגד ים, בעוד שחלקן בחרו לפסוח על כך ולדגמן במכנסיים קצרים. המתמודדת המבוגרת ביותר, הלבנונית בת ה-42 נורא זין א-דין, הייתה רעולת פנים. לדבריה, היא השתתפה כדי להראות שגם רעולות פנים יכולות להשתתף בתחרויות יופי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים