שתף קטע נבחר

בן 50 נקבר תחת ערימת מזון לפרות - ומת

האיש הוביל מטען למרכז מזון באזור אשדוד, ומסיבה לא ברורה זה נשפך עליו. הוא חולץ באמצעות טרקטור אולם כוחות מד"א נאלצו לקבוע את מותו. ככל הנראה הוא שכב שעות מתחת לערימה

תאונת עבודה קטלנית: גבר כבן 50 נהרג לאחר שנקבר הערב (יום ג') תחת ערימה של מזון לפרות במרכז מזון בקבוצת יבנה מזרחית לאשדוד. לאחר שחולץ על ידי טרקטור התברר כי אינו נושם, ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה, אולם בסוף נאלצו לקבוע את מותו. ככל הנראה הוא שכב מתחת לערימה כמה שעות.

 

עוד חדשות בארץ:

המפכ"ל דנינו: חקירת המכתב נגד סער לא נגמרה

שובניזם ונקמה: הפסיכולוגיה מאחורי מסע הרצח

הותקף בנופש: "צעקו 'ערבי, צא מהכנרת'"

 

ההרוג הוביל למקום תערובת מזון לבהמות. הוא ניסה לפתוח את הדלת האחורית במשאית ומסיבה שטרם התבררה מטען המשאית נפתח כשהוא עמד מתחתיו. התערובת נשפכה עליו והוא נקבר תחתיה. עובדי המקום, שכאמור הזעיקו את כוחות החירום, ניסו לחלץ אותו אך גם פעולות החייאה ממושכות של אנשי מד"א לא הועילו.

 

זירת התאונה  (זאב טרכטמן) (זאב טרכטמן)
זירת התאונה (זאב טרכטמן)

 

 (זאב טרכטמן) (זאב טרכטמן)
(זאב טרכטמן)

 

תושב המקום שחילץ את הנהג מערימת התערובת סיפר: "כשהגענו למקום לא מצאנו אותו והבנו שהוא מתחת לערימה. פינינו את התערובת עם אתי חפירה ובידיים, אך מיד כשמצאנו אותו היה ברור לנו שמדובר בטרגדיה נוראה. אני בטוח שהוא עבד לפי הנהלים, אך כנראה לא נקט את כל אמצעי הזהירות".

 

"כשהגענו, ראינו את האיש קבור תחת התערובת, כשעובדי המקום מנסים לחלץ אותו", סיפר גיא אטלי, פרמדיק של מד"א שהגיע למקום. "הוא היה רק עם הראש מחוץ לתערובת אך ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זאב טרכטמן
ככל הנראה שכב שעות מתחת לערימה
זאב טרכטמן
מומלצים