שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סלינה גומז: "מבקשת ממעריציי לא לצפות בסרט"

  כוכבת הנוער סלינה גומז מציגה את עצמה לראווה בסרט "ספרינג ברייקרס" באקטים מיניים וכשהיא מעשנת באנג. "הבמאי גרם לי לעשות דברים שלא חשבתי שאני מסוגלת. זה מסוכן, אך משתלם", היא אומרת בראיון, ומוסיפה אזהרת צפייה לילדים

  כוכבי הילדים ואלילי הנוער מצאו דרך מסעירה להתבגר ולצלוח את המעבר מקהל הקטינים לעולם המבוגרים: מתוך הרצון להוכיח שיש חיים אחרי דיסני/ניקלודיון/מצעדי פזמונים של גיל ההתבגרות, הם עושים הכל כדי לנתץ את התדמית המתקתקה והחמודה, ולרכוש מעריצים חדשים מסוג אחר.

   

  ונסה האדג'נס וסלינה גומז. מבוגרות (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  ונסה האדג'נס וסלינה גומז. מבוגרות(צילום: MCT)

   

  במסגרת טקס החניכה-התבגרות, חלק מנתצים את התדמית באמצעות התנהגות פרועה והוללת בחיים האמיתיים (ע"ע ג'סטין ביבר, לינדזי לוהאן ומיילי סיירוס), וחלק עושים זאת בינתיים על המסך. כך למשל במקרה של הזמרות-שחקניות סלינה גומז (האקסית של ביבר ובוגרת הסדרה המכשפים "מווייברלי פלייס"), ונסה האדג'נס (האקסית של זאק אפרון ובוגרת "היי סקול מיוזיקל"), המתחרעות ומשתוללות ב"ספרינג ברייקרס" של הרמוני קורין ("גאמו", "ג'וליאן דונקי-בוי"). 

   

  החיבור בין חביבות המתבגרים ובמאי הניסיוני-חתרני שנחשב פעם ל"ילד הרע של הקולנוע העצמאי", הוא לא בדיוק מתבקש, להיפך: הוא מעורר תהיות, ואף גורר הרמת גבה. מה גם שהיוצר הפרובוקטיבי דרש מהשתיים להופיע רוב הזמן בביקיני, בעוד המצלמה צמודה אליהן, ולככב בסצנות ארוטיות, שכללו צריכת סמים.

   

  ולגומז יש הסברים למה היא כן החליטה ללכת על הצעד המפתיע הזה. "כשהסדרה שלי נגמרה התרגשתי להזדמנות לעשות סרטים שמיועדים לקהל מבוגר, וחשבתי שהמסלול העצמאי מאוד יתאים לי", נימקה הכוכבת בת ה-20, כשנפגשנו בפסטיבל ונציה. "אם יש מישהו ששווה לקחת את הסיכון איתו, זה יהיה הרמוני. נפגשנו למשך שעתיים ודיברנו על התסריט של 'ספרינג ברייקרס' והוא ממש האמין לי. הוא לקח סיכון בעצמו כשלקח אותי לסרט הזה.

   

  סלינה גומז מייחצנת את "ספרינג ברייקרס" (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  סלינה גומז מייחצנת את "ספרינג ברייקרס"(צילום: MCT)

   

  "וכשבאתי להרמוני הביתה בפעם הראשונה הוא סידר את הבית מחדש לכבודי, הוא חשב שאני נורא נורא דתייה, אז הוא הסתיר את פרטי האמנות שהוא שחשב שייפגעו בי. אבל אם הייתי דתייה, לא הייתי עושה את הסרט שלו, לא?".

   

  הרמוני קורין עם אשתו רייצ'ל, האדג'נס, גומז ואשלי בנסון (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  הרמוני קורין עם אשתו רייצ'ל, האדג'נס, גומז ואשלי בנסון(צילום: MCT)

   

  האדג'נס בת ה-24 סיפרה מאיפה היא באה לפרויקט הפרובוקטיבי הזה. "כששמעתי על התסריט של 'ספרינג ברייקרס' מאוד התרגשתי, כי הרמוני הוא במאי מדהים, שעשה סרטים מדהימים ומעניינים, שלא חשבתי שאהיה חלק מהם", סיפרה, "סיבה נוספת שגרמה לי להיות חלק מהפרויקט היא ששמעתי שג'יימס פרנקו הולך להיות בסרט, ואני מעריצה גדולה שלו ורציתי לעבוד איתו, אז קפצתי על ההצעה". עוד הוסיפה השחקנית כי "הפכנו את ג'יימס לביץ' שלנו".

   

  בין ספרינג לתפוזינה

  "ספרינג ברייקרס", שיצא לאקרנים בישראל בסוף השבוע, עוסק בארבע סטודנטיות (האדג'נס, גומז, אשלי בנסון וגם רייצ'ל קורין - אשתו הצעירה של הבמאי היהודי בן ה-40) שמחליטות לממן את חופשת האביב שלהן באתר נופש הולל בפלורידה באמצעות שוד. הבנות מגיעות לאתר ומשתלבות במסיבות מושחתות ושופעות סקס וסמים. כשהן נתפסות בפשיטת שוטרים, הן מובאות בפני שופט כשרק ביקיני לגופן. פושע-ראפר מקומי (פרנקו) משחרר אותן בערבות ונוטל את הארבע תחת חסותן, ואתם כבר יכולים לדמיין איך נראית חופשת האביב בחברתו המפוקפקת והקולית של הברנש.

   

  ג'יימס פרנקו והבנות. מי הביץ' של מי? (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  ג'יימס פרנקו והבנות. מי הביץ' של מי?

   

  עם תום לילה מושחת של מסיבות מושחתות וסקסיות, הן נעצרות במחסום משטרתי ומובאות בפני שופט על שימוש בסמים. פושע-ראפר מקומי (פרנקו) משחרר אותן בערבות, ונוטל את הארבע תחת חסותן, ואתם כבר יכולים לדמיין איך נראית חופשת האביב בחברתו המפוקפקת והקולית של הברנש עם הראסטות. "זהו סרט מעצים שמדבר על חוסר פחד ושאפשר לעשות כל מה שאת רוצה, גם אם זה מטריד מישהו", מאבחנת האדג'נס. "אני רוצה שזה המסר שיעבור לנשים".

   

  הבנות של "ספרינג ברייקרס". סלינה גומז משמאל (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  הבנות של "ספרינג ברייקרס". סלינה גומז משמאל

    

  לצד העלילה החתרנית, "ספרינג ברייקרס" הוא יצירה יוצאת דופן גם מבחינת צילום ועלילה. לפעמים הוא נראה כמו קליפ אחד ארוך וקצבי או פרסומת סקסית. תהליך העבודה היה בלתי שגרתי גם הוא, כפי שמעידות הבנות. "נפגשנו שבוע לפני הצילומים, בגלל שהרמוני רצה שנבלה ביחד", מספרת האדג'נס.

   

  "בילינו כמה ימים ולילות, כדי פשוט להיות בנות, הכי חופשיות וטבעיות. כאילו איש לא רואה אותנו ואין לנו דאגות. הסתדרנו מעולה. אני בוטחת בבנות ששיחקו איתי ואוהבת אותן יותר מכל דבר. העבודה איפשרה לנו להיות חופשיות ולדחוף אחת את השנייה לכל כיוון אפשרי".

   

  רייצ'ל קורין, גומז, ג'יימס פרנקו, אשלי בנסון והאדג'נס לבושים (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  רייצ'ל קורין, גומז, ג'יימס פרנקו, אשלי בנסון והאדג'נס לבושים(צילום: MCT)

   

  גומז: "בהתחלה הרמוני חשב ללהק אותי לדמות אחרת, אבל הרגשתי שאני עוד לא מוכנה בשבילה, כי היא הייתה קיצונית יותר. אז בחרתי את הדמות שלי שעושה פחות דברים בעייתים. אני חושבת שלקחתי את הבחירה הנכונה לעכשיו. עם הזמן, ככל שאתבגר, אני אתקדם עוד ועוד. בכל מקרה, הרמוני גרם לי לעשות דברים שלא חשבתי שאני מסוגלת, זה מסוכן למען האמת, אבל זה מה שקורה כשיש אמון מלא בבמאי. וזה בהחלט השתלם".

   

  ומה היה החלק שלך בהתמסרות להרפתקה הזאת?

   

  "לקראת אחת הסצנות עם ג'יימס, שאלתי את הרמוני מה לעשות, והוא אמר: 'אני לא יודע?'. תהיתי - האם אני צריכה להיות שמחה, עצובה, בוכה? אז הוא ענה - כן. הוא פשוט זרק אותי למים וזה היה אתגר מהנה. לא חשבתי למשל שאהיה מסוגלת לעשן באנג, אבל אפילו את זה הוא הצליח להוציא ממני".

   

  סלינה גומז. עשיתי דברים שלא חשבתי (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  סלינה גומז. עשיתי דברים שלא חשבתי(צילום: MCT)

   

  האדג'נס מדווחת על חוויה דומה: "בטחנו בהרמוני ואחת בשנייה והרגשנו שאנחנו בסביבה הכי בטוחה, וזה הדבר הכי חשוב". וגומז מוסיפה: "הסרט היה עבורי מסע מאוד מהנה, האפשרות לעשות סרטים נותנת לי הזדמנות לחוות דמויות שונות וסיטואציות שלא היו קורות לי בחיים האישיים".

   

  אתן לא חוששות מהתגובות השלילית של המעריצים שלכן כלפי הסרט ומה שאתן מעוללות בו? ואין לכן בעיה לגבי השפעתו "הרעה" ו"הבעייתית" על המעריצים הצעירים?

   

  גומז: "יש לי מסר למעריצים שלי: 'אל תראו אותו'. האמת היא שהרמוני חושב ש'ספרינג ברייקרס' כן מיועד למעריצים שלי. כתבתי באתר האינטרנט שלי שאני חושבת שזה כן סרט חשוב לדור שלי, כי הוא מאוד אמיתי ואנחנו לא מצפים דבר בסוכר. יחד עם זאת, ביקשתי שהמעריצים מתחת לגיל 18 לא לראות אותו, כי זה יהיה מעשה לא חוקי, מאחר והסרט מוגבל לצפייה".

   

  ולהבדיל: זו סלינה גומז של הילדים (צילום: MCT) (צילום: MCT)
  ולהבדיל: זו סלינה גומז של הילדים(צילום: MCT)

   

  האדג'נס: "מבחינתי, אין לי שום בעיה עם ההשפעות שלו. החלום של כל שחקן זה שיתנו לו חופש לשחק, כמו שהרמוני נתן לנו. פשוט לקחת את הסצנות ולעשות איתן מה שבא לך. האפשרות להחזיק רובה בכל יום ולהרביץ לאנשים, זה היה ממש כיף ושחרר אצלי המון מתח וחרדה. זה היה אחד הדברים הכייפיים שעשיתי בחיי".

   

  גומז: "בסיס המעריצים שלי מאוד חשוב לי. המעריצים מאוד תומכים בי, וכל מה שאני עושה הוא למענם: המוזיקה, המשחק וליין הבגדים שלי, אבל כשעשיתי את 'ספרינג ברייקרס', ידעתי שהוא לא בהכרח מתאים לכולם. ותמיד אסתכל עליו כעל יצירת אמנות שאני גאה בה מאוד. זה אתגר גדול גם לשמור על המעריצים ולשמח אותם וגם לעשות דברים שמעניינים אותי ויעזרו לנפץ את התדמית שלי.

   

  "אנשים מתקשים לקחת אותי ברצינות בגלל המיתוג שלי, וזה קשה כששמים אותך בקופסא. ואכן, זה מורכב מבחינתי לעשות את המעבר מכוכבת ילדים לשחקנית רצינית באופן זורם, אבל אני עושה את זה. אני רוצה לעשות דברים בשביל עצמי והתשוקות שלי. מדובר בשינוי קשה, אבל אני נהנית לעשות אותו ומקווה שגם הקהל יקבל אותו".

   

  ונסה האדג'נס וסלינה גומז. שתי מבוגרות (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  ונסה האדג'נס וסלינה גומז. שתי מבוגרות
   

   

  אשלי בנסון (מימין) ביחד עם סלינה גומז ו-ונסה האדג'נס. מנז'-טרואה (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  אשלי בנסון (מימין) ביחד עם סלינה גומז ו-ונסה האדג'נס. מנז'-טרואה

   

  ועכשיו זו כבר רביעייה: בנסון, האדג'נס, גומז ורייצ'ל קורין (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  ועכשיו זו כבר רביעייה: בנסון, האדג'נס, גומז ורייצ'ל קורין

   

  הפסקנו בספירה. נשארנו עם ארבע (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  הפסקנו בספירה. נשארנו עם ארבע

   

  ועכשיו, מנוחה. האדג'נס, רייצ'ל קורין, בנסון וגומז (צילום: מתוך הסרט) (צילום: מתוך הסרט)
  ועכשיו, מנוחה. האדג'נס, רייצ'ל קורין, בנסון וגומז

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: MCT
  סלינה גומז לא לילדים
  צילום: MCT
  לאתר ההטבות
  מומלצים