שתף קטע נבחר

משפחת האם שנרצחה: ניקח הילדים תחת חסותנו

בית המשפט האריך ב-9 יום את מעצר הבעל שלפי החשד רצח אמש תוך כדי נסיעה את אשתו לעיני בתם בת ה-14. עורך דינו טען כי "זאת הייתה תאונה", אבל השופטת לא השתכנעה: "יש חשד סביר". קרוב משפחתה של האם: "הבת עדיין בהלם"

בית משפט השלום בפתח-תקווה האריך הבוקר (יום ד') בתשעה ימים את מעצרו של הגבר שחשוד כי רצח אמש את אשתו לעיני בתם תוך כדי נסיעה בסמוך לפתח-תקווה. עו"ד אבי חימי, סנגורו של החשוד ברצח, הציג בדיון את קו ההגנה של הבעל החשוד: "הוא טוען שמדובר בתאונת נשק, בפליטה של שני כדורים כתוצאה מחוסר מיומנות בשימוש בנשק".

 

"החשוד מאשר שהיה סכסוך והליך גירושין בינו לבין אשתו, אבל הוא מעולם לא נקט באלימות", טען עורך הדין חימי, "הוא אדם נורמטיבי, איש עובד שבא ממשפחה טובה". עם זאת, השופטת קבעה בהחלטה כי קיים חשד סביר, והאריכה את מעצרו של הבעל.

 

קרוב משפחתה של האם שנרצחה אמר בתום הדיון בבית המשפט: "איזו פליטת כדור? ברור שזה רצח". קרוב המשפחה סיפר כי הבת שהייתה עדה לרצח עדיין בהלם, וכי בני המשפחה שוחחו איתה. "ניקח את הילדים תחת חסותנו", הבטיח, וסיפר כי האם שנרצחה הייתה "אישה אינטליגנטית, טובה ומשפחתית, שהייתה נשואה לו יותר מ-20 שנה".

 

החשוד ברצח, הבוקר בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החשוד ברצח, הבוקר בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)
 

הרצח אירע אמש בסמוך לצומת עין גנים, בעת שהאישה, בת 45, נהגה במכוניתה בכביש בין פתח תקווה לראש העין. צוות מד"א ירקון שהגיע למקום קבע את מותה. בעלה, כבן 50, שהיה לצדה ברכב וחשוד ברצח, נלקח לחקירה במשטרה. "יריתי באשתי", אמר למוקד 100 הבעל, שמחזיק אקדח ברישיון מתוקף עבודתו כמאבטח במוסד חינוכי בפתח תקווה.

 

מתנדבת מד"א מסייעת לבת שהייתה עדה לרצח, אמש (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
מתנדבת מד"א מסייעת לבת שהייתה עדה לרצח, אמש(צילום: מוטי קמחי)

 

בתם הקטנה של השניים, בת 14, הייתה אף היא במכונית והייתה עדה לאירוע. היא נסעה עם אמה להחזיר את האב מעבודתו, ובדרך חזרה התפתח בין ההורים ויכוח על הליכי הגירושים ביניהם - ואז ירה הבעל באשתו. לבני הזוג שני ילדים נוספים, בני 20 ו-18. המשפחה לא מוכרת

למשטרה.

 

כתוצאה מהירי האישה איבדה שליטה על הרכב והוא נעצר לאחר שפגע במעקה הבטיחות. הפרמדיק שהגיע לזירה, מעואיה קבהא, סיפר: "כשהגענו מצאנו אישה מחוץ לרכב. היא הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. היא סבלה מפגיעת ירי. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום". במשטרה עדיין לא גבו עדות מהילדה בת ה-14, עקב גילה והעובדה שטרם התאוששה מההלם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתנדבת מד"א מחבקת את הנערה אחרי הרצח
צילום: מוטי קמחי
מומלצים