שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקיילקס: הפסד של 851 מיליון ש', הערת עסק חי

  החברה שבשליטת אילן בן דב עברה בשל ההפסד ב-2012 לגירעון בהון העצמי של 281 מיליון שקל. למרות התוצאות העגומות, מנכ"ל סקיילקס בשנים האחרונות, יהל שחר, קיבל שכר בעלות שנתית של 1.7 מיליון שקל ב-2012. בדירקטוריון עדיין סבורים שהחברה מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה

  חברת סקיילקס, שבשליטת אילן בן דב, רשמה בשנת 2012 הפסד עתק של 851 מיליון שקל. בשל ההפסד הכבד עברה החברה לגירעון בהון העצמי של 281 מיליון שקל, והוצמדו לדו"חותיה הערת "עסק חי".

   

  החברה הפחיתה בדו"ח סכום של כ-2.8 מיליארד שקל בשל פעילות מופסקת, כאשר הסעיף מתייחס למכירת חלק מאחזקותיה בחברת הסלולר פרטנר לאיש העסקים חיים סבן. למרות הערת העסק החי והגירעון בהון, דירקטוריון החברה סבור כי החברה סולבנטית - כלומר מסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה. הדירקטוריון מסתמך על חוות דעת שהכין פרופסור אמיר ברנע, המתבססת בין השאר על ההנחה שפרטנר, המוחזקת בחלקה על ידי סקיילקס, תחזור לחלק דיבידנד ב-2014.

   

  למרות התוצאות העגומות, יהל שחר, מנכ"ל סקיילקס בשנים האחרונות, קיבל שכר בעלות שנתית של 1.7 מיליון שקל ב-2012. גלית אלקלעי דוד, סמנכ"לית
  הכספים של סקיילקס, קיבלה שכר בעלות של 1.35 מיליון שקל ב-2012. דוד פיאמנטה, מנהל תחום המפעילים הסלולריים בסקיילקס, קיבל שכר בעלות שנתית של כ-3 מיליון שקל. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים