שתף קטע נבחר

שלוש חברות סלולר: חודשיים ב-0 שקלים

אחרי שגולן טלקום יצאה במבצע חודשיים חינם לשיחות והודעות ללא הגבלה, גם בפלאפון השיקו מבצע דומה ו-YouPhone החלה להציע אף היא חודשיים חינם. ב-012 מובייל מציעים החל מהיום 59 שקל לחודש. מה ההבדלים והאותיות הקטנות?

לא פחות משלוש חברות סלולר מציעות את אותו המבצע ללקוחותיהן: גולן טלקום היתה הראשונה שיצאה במבצע חדש במסלול שיחות והודעות SMS ללא הגבלה - חודשיים באפס שקלים. אחרי חודשיים, המחיר עולה ל-99 שקל לחודש. פלאפון יצאה בעקבותיה במבצע דומה, כשהמחיר עולה ל-99 או 119 שקל בחודש, למשך חצי שנה. YouPhone השיקה היום (ה') את אותו מבצע, כשבתום המבצע, המחיר יורד ל-79 שקל לחודש.

 

  • פלאפון ו-012 סמייל מובילות בתלונות הציבור

  • לחדשות נוספות - היכנסו לעמוד הפייסבוק של ynet

 

מבין שלושת המבצעים, נפח חבילת הגלישה המוצע על-ידי גולן טלקום הוא הגדול ביותר: 3 ג'יגה לעומת 1 ג'יגה ב-YouPhone ובפלאפון. שדרוג ל-3 ג'יגה גלישה בפלאפון יעלה את המחיר ל-119 שקל בחודש בתום המבצע. שדרוג דומה ב-YouPhone ל-3 ג'יגה, יביא לתשלום חודשי של 89 שקל בחודש. שימו לב שהמחיר ב-YouPhone ל-3 ג'יגה נמוך יותר מהמחיר של גולן טלקום, בתום שני חודשי המבצע.

 

במקביל, גם ב-012 מובייל יצאו היום במבצע משלהם, לשבוע העצמאות: 59 שקל לחודש עבור שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ל-41 יעדים נייחים (ארה"ב וקנדה גם לניידים) ו-3 ג'יגה גלישה למשך חצי שנה, כשאחרי חצי שנה, המחיר עולה ל-98 שקל בחודש.

 

012 מובייל מציעה מבצע דומה לחיילים: 44 שקל לחודש למשך חצי שנה, עם שיחות לחו"ל לארה"ב ולקנדה (ליעדים ניידים ונייחים) בלבד, ללא תשלום על קניית סים.

 

מהן האותיות הקטנות?

הגבלת זמן ומקום ההצטרפות: המבצע של פלאפון החל היום, וניתן להצטרף אליו עד ה-30 באפריל. ההצטרפות: בנקודות המכירה הפרונטליות של פלאפון וכן באתר האינטרנט של החברה.

 

ב-YouPhone ההצטרפות למבצע אפשרית עד 5 במאי, באתר החברה בלבד, זאת למרות שיש לחברה 40 נקודות מכירה בהן אפשר להצטרף לשירותיה - ברשתות מגה, אלונית ו-AM:PM. 

 

ב-012 מובייל, ההצטרפות להצעה לחיילים עד 23 באפריל, דרך אתר החברה או המוקד הטלפוני.לשאר הלקוחות: אין בינתיים הגבלה לזמן המבצע. ההצטרפות היא דרך אתר החברה, סניפי אופיס דיפו, טרקלין חשמל ורשת iDigital, וכן ניתן לרכוש סים ברשת חנויות Yellow.

 

בגולן טלקום, ניתן להצטרף למבצע עד 30 באפריל דרך אתר החברה ורשתות באג ובסט מובייל. הפעלת כרטיס הסים צריכה להתבצע עד 5 במאי ב-20:00. לדוגמא,' מנוי שיפעיל את הכרטיס עד 24 באפריל ב-20:00 (כולל), יתחיל לשלם על החבילה רק ב-25 ביוני. מנוי שיפעיל את כרטיס הסים עד 5 במאי, ב-20:00 (כולל), יתחיל לשלם על החבילה רק ב-25 ביולי. 

 

ללקוחות קיימים או חדשים? ב-012 מובייל - גם ללקוחות קיימים וגם לחדשים. בשאר: לחדשים בלבד.

 

מחיר הסים: ב-012 מובייל: הסים ניתן במסגרת המבצע, בחינם לחיילים. לשאר הלקוחות וכן ב-YouPhone ופלאפון הוא עומד על 49 שקל. בגולן טלקום מוכרים סים ב-39 שקל, אלא אם כן נשלח במיוחד עם שליח, אז מחירו עולה ל-99 שקל.

 

בפלאפון יש הגבלות נוספות והטבות על צירוף מכשיר

בפלאפון כאמור, המחיר עולה ל-99 או 119 שקל בתום שני חודשי המבצע. שימו לב שכדי שמור על המחיר הזה, צריך לעשות שימוש ב-50 יחידות בחודש, אחרת המחיר החודשי יהיה גבוה יותר ב-20 שקל. יחד עם זאת, מי שמזמין חבילה לא הגבלה, סביר להניח שבמילא צורך 50 יחידות בחודש.

 

קניית מכשיר בפלאפון תפחית שקלים מהמחיר החודשי, אם כי המכשרים בחברות הסלולר עשויים להיות יקרים יותר ממכשירים זהים אצל משווקים פרטיים: אם תקנו אייפון 5 בפלאפון ותזמינו חבילת גלישה של 3 ג'יגה, תשלמו על אייפון 130 שקל לחודש ועל מסלול השיחות וההודעות - חודשיים חינם ואחרי כן רק 89 שקל לחודש, למשך חצי שנה.

 

אם תקנו גלקסי 3 - תשלמו 100 שקל על המכשיר, ועל המסלול - חודשיים חינם ואחר כך 89 שקל למשך חצי שנה. אם תבחרו במסלול עם 1 ג'יגה גלישה, תשלמו על המסלולים האלה הכוללים מכשיר - 20 שקל פחות: לדוגמא, 169 שקל על גלקסי 3 + שיחות.

 

קיים איסור בחוק לכרוך מבצע בקניית מכשיר בחברה סלולרית, לכן בפלאפון לא מתנים את המבצע ברכישת מכשיר אך בכל זאת מציעים הנחה כזאת למי שמבקש לרכוש טלפון נייד דרך החברה.

 

מבצעים שנמשכים בחברות האחרות

ומה בחברות האחרות? ב-HOT מובייל עדיין מציעים לשלם 49 שקל לחודש למשך 6 חודשים על שיחות והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפח 3 ג'יגה.

 

באיזו חברה הכי משתלם לחצי שנה? המבצע הזה של HOT מובייל משתלם יותר משל החברות האחרות בתשלום חודשי לחצי שנה. למשל ב-YouPhone תשלמו לחצי שנה 52.6 שקל לחודש, ב-012 מובייל 59 שקל לחודש וב-HOT מובייל 49 שקל לחודש. לחיילים, הכי משתלם ב-012 מובייל בטווח של חצי שנה, משום שהם ישלמו 44 שקל לחודש.

 

בטווח של שנה, ב-YouPhone הכי משתלם כרגע: 65.8 שקל לחודש בממוצע, לעומת 74 שקל לחודש בממוצע שתשלמו ל-HOT מובייל.

 

גם בהום סלולר ממשיכים להציע מבצע למצטרפים: שלמו 69 שקל לחודש בשלושת החודשים הראשונים, למסלול ללא הגבלה, לא כולל שיחות ליעדים מיוחדים, כולל גלישה בנפח 1 ג'יגה. לאחר 3 חודשים, המחיר עולה ל-97 שקל לחשבונית דרך המייל, או ל-99 שקל לחשבונית דרך הדואר. עבור הסים: תשלמו 49 שקל חד פעמי. על כל חריגת גלישה מנפח של 1 ג'יגה - תשלמו 10 אג' ל-1 מ"ב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: shutterstock
סלולר. מבצעים בשפע
צילום: shutterstock
מומלצים