שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עמנואל רוזן השעה עצמו מערוץ 10

  הפרשן המדיני של ערוץ 10, עמנואל רוזן, הודיע על החלטתו לצאת לחופשה עד לסיום תהליך בדיקה בעניינו "עד אשר תוסר העננה". העיתונאי הוותיק אף השעה עצמו מהגשת "תיק תקשורת" בטלוויזיה החינוכית ומתוכנית הרדיו שלו

  הפרשן המדיני של ערוץ 10, עמנואל רוזן, ביקש הערב (ו') להשעות את עצמו מתפקידו. "במשך עשר שנים מתנהל נגדי מאחורי הקלעים ובאינטרנט מסע הכפשות אנונימי, המציג דמות דמיונית שאינה קיימה במציאות 'עמנואל רוזן מטריד'", מסר רוזן בהודעה שהוציא לתקשורת. "היום הודעתי למנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10, גולן יוכפז, על החלטתי לצאת לחופשה מהעבודה בערוץ, עד אשר יסתיים תהליך הבדיקה היסודי - ותוסר העננה".

   

  רוזן בן ה-52 שב בשנה האחרונה לחדשות 10, שש שנים אחרי שעזב אותו. העיתונאי אמור להצטרף לתוכנית המגזין של הערוץ המיועדת לשידור בימי שישי כחבר בפאנל לצידם של טלי מורנו, אלון בן דוד, גיל ריבה. התוכנית המדובר אמורה לעלות לאוויר בתקופה הקרובה.

   

  מחדשות 10, נמסר בתגובה: "העיתונאי עמנואל רוזן יצא לחופשה מחדשות 10 עד לבירור. חדשות 10 תפעל בעניין זה על פי הוראות הדין ככתבן וכלשונן".

   

  במקביל ביקש רוזן לצאת לחופשה גם מעבודתו בטלוויזיה החינוכית, במסגרתה הוא מגיש את התוכנית "תיק תקשורת". ואכן השידור החוזר של התוכנית הוסר מלוח השידורים בשבת. בחינוכית אישרו את הפרטים.

   

  עוד נודע כי בסוף השבוע ביקש רוזן לצאת לחופשה גם מתוכנית הרדיו אותה הוא מגיש ב"רדיו ללא הפסקה" לצידו של בן כספית, עד אשר יתבררו החשדות. בהנהלת הרדיו אישרו את בקשתו, והוא ייעדר מהגשת תוכנית האקטואליה, אותה הוא מגיש משנת 2010.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עמנואל רוזן. לוקח הפסקה
  צילום: שרון בק
  לאתר ההטבות
  מומלצים