שתף קטע נבחר

ילדים מצפת חשודים בשריפת חתולים במדורה

ילדים בני תשע ועשר מצפת חשודים כי השליכו שלושה גורי חתולים שמצאו בתוך ציפית של כרית למדורה במהלך חג ל"ג בעומר. לדברי סגן ניצב עופר קנטרוביץ', מפקד תחנת משטרת צפת "הילדים הדליקו את הציפית עם החתולים בפנים". הטיפול בנושא הועבר לרשויות הרווחה

שני ילדים מצפת חשודים ששרפו למוות שלושה גורי חתולים בל"ג בעומר. על פי החשד הם הכניסו את הגורים לתוך שק בד והציתו אותו. הקטינים בגילאי תשע ועשר שנים אינם ברי עונשין והנושא הועבר לטיפול רשויות הרווחה בעיר.

 

"הדליקו את הציפית עם החתולים בפנים"

תחילת הפרשה ביום ראשון בערב. על פי החשד, נפגשו שני הילדים בסמוך למקלט ציבורי בעיר ומצאו כרית זרוקה על הרצפה. בשעה שבני גילם בילו ליד המדורה וצלו תפוחי אדמה, בחרו על פי החשד להבעיר את ציפית הכרית כשבתוכה שלושה גורי חתולים. "הילדים הדליקו את הציפית עם החתולים בפנים", אמר סגן ניצב עופר קנטרוביץ', מפקד משטרת צפת.

 

אחד הילדים נחקר וקשר את עצמו לאירוע, הילד השני יובא היום (ג') עם הוריו לתחנה. במשטרה מספרים כי בעדות הילדים בחקירה, טענו הילדים כי לא ידעו כי בתוך הציפית היו גורי חתולים. לדברי קנטרוביץ': "התלונה נפתחה בעקבות מידע מודיעיני. אסור לנו לחקור אותם, הם לא ברי עונשין. לקחנו מהם עדות והם יועברו לטיפול פקידי סעד", הוסיף.

 

 

בעמותת "תנו לחיות לחיות" מבקשים את עזרת הציבור באיתור האלמונים שהתעללו בחתולה בשכונת צהלה בתל-אביב. לטענת העמותה נמצאה בתחילת השבוע חתולה שרופה ליד מדורה כבויה באזור ולידה פחמים ובקבוקי שתייה. בעמותה שלחו את פגר החתולה לנתיחה לאחר המוות לקביעת סיבת המוות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים