שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  השם שלכם על גבי פחיות ובקבוקי קוקה-קולה
  החברה תמכור בשבועות הקרובים פחיות, בקבוקי חצי ליטר ובקבוקי ליטר, שעל גביהם יודפסו השמות הפרטיים הנפוצים בישראל. קמפיין דומה הושק גם באוסטרליה ובריטניה
  השמות הפרטיים הנפוצים בישראל יופיעו על גבי פחיות ובקבוקי קוקה-קולה: חברת קוקה-קולה ישראל יוצאת בפעילות שיווקית חדשה במסגרתה ובשבועות הקרובים יופיעו עשרות השמות הפרטיים הפופולריים ביותר בישראל על

  גבי בקבוקי חצי ליטר וליטר ופחיות קוקה קולה, קוקה קולה דיאט וקוקה קולה זירו.

   

  • החברה המרכזית חשפה משקה אנרגיה חדש

   

  הפעילות תושק תחת השם: "Enjoy Coca-Cola With" (ליהנות מקוקה-קולה עם...). בנוסף לשמות הפרטיים, החברה אף תמכור מוצרים שעל גביהם יתנוססו שמות של בני משפחה כ"סבא וסבתא", "הבן שלי" ו"אחותי".

   

  הקמפיין נערך גם במדינות אחרות כאוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה. בבריטניה, שווקו מוצרים עם 150 השמות הנפוצים בממלכה. במסגרת הקמפיין, שנקרא, "Share a Coke", חובר גם שיר קצר לכל שם. באוסטרליה יצאו בקמפיין ללא הודעה מוקדמת, כדי לחולל באזז בקרב הצרכנים, זאת אחרי ש"50% מהמבוגרים הצעירים ובני הנוער, אפילו לא טעמו קוקה קולה בחודש שקדם לקמפיין", כך לפי החברה באוסטרליה.

    

  לדברי סמנכ"ל השיווק של קוקה-קולה אלון זמיר: "קוקה-קולה שמה לעצמה כמטרה להמשיך לחדש ולרגש את צרכניה ופעילות מיוחדת זו, באה לחזק את הקשר בין המותגים לצרכנים בדרך מקורית, מפתיעה ומיוחדת".

   

  מי ששמו לא מופיע על גבי הבקבוקים והפחיות, יוכל להגיע לעמדות בנקודות מכירה שיוקמו ברחבי הארץ, שם אפשר יהיה ליצור תווית עם השם הפרטי, בעברית, אנגלית וערבית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "השם שלכם על גבי פחיות ובקבוקי קוקה-קולה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים