שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  האם אלוהים משחק בקוביות?
  האם הכל ידוע מראש ואיך שום דרך לשנות את העתיד שלנו, או שמא הבחירה החופשית נותנת לנו את האפשרות לשנות הכל ולהחליט מה יהיה?

  "מה שדיברתי עליו, הוא האם היקום מתפתח באופן שרירותי או דטרמיניסטי. ההשקפה הקלסית, שהעלה לפלס, היא שהתנועה העתידית של חלקיקים הייתה נחושה לחלוטין, אם אחד ידע את העמדות והמהירויות שלהם בפעם אחת. השקפה זו היתה צריכה להיות שונה כאשר הייזנברג ביקש לשים קדימה את עקרון אי הוודאות שלו, שאמר שאף אחד לא יכול לדעת את המיקום ואת המהירות באופן מדוייק.

   

  • רוצים שכולם ישמעו אתכם? כתבו את דעתכם בפייסבוק שלנו, ואת התגובות הנבחרות נפרסם לכולם

   

  עם זאת, עדיין היה ניתן לחזות בשילוב אחד של מיקום ומהירות. אבל גם יכולת חיזוי מוגבל זה נעלמה, כאשר ההשפעות של חורים שחורים נלקחו בחשבון. האובדן של חלקיקים ומידע על חורים שחורים גרם לכך שהחלקיקים שיצאו היו אקראיים. אפשר לחשב הסתברויות, אך אף אחד לא יכול לעשות שום ניבויים מפורשים. לכן, עתידו של היקום אינו נקבע לחלוטין על ידי חוקי המדע ומצבו הנוכחי, כלפלס חשב. אלוהים עדיין יש כמה טריקים בשרוול. זה כל מה שיש לי לומר לרגע. תודה על הקשבה" ("האם אלוהים משחק בקוביה?", סטיבן הוקינס).

   

  האם יש הסבר לארעיות בחיינו? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  האם יש הסבר לארעיות בחיינו?(צילום: shutterstock)

   

  מה ידוע מראש ומה לא, היא שאלה שאנו - העוסקים בפנג שואי, אסטרולוגיה ובשיטות ניבוי אחרות  - בוחנים שוב ושוב. בים היתר עולות השאלות עד כמה אנו יכולים, באמצעות פנג שואי, לנבא גורל ומזל של מבנה, בין אם טרם נבנה על השטח ובין אם אחרי שנבנה, לפני שנכנסים בו דיירים ולאחר מכן. האם אנו יכולים להתבונן בתאריך הלידה של אדם ולנבא מה צפוי בתחומי חייו ומתי ועד כמה אנו באמת יכולים לדעת את הצפוי, עד כמה הניבוי מדויק ומה עושים עם היעדר החופש והדטרמיניזם הזה?

   

  הסינים ביססו את יכולתם לנבא ולאמוד את העומד להתרחש על סמך חקירתם את עולם הטבע, שאנו חלק בלתי נפרד ממנו ומחוקיו. באותו מאמר הוקינס מעלה את הטענה שבעבר, "אנשים בוודאי הבחינו בסדירויות מסוימות בהתנהגות של הטבע. סדירויות אלה היו ברורות ביותר. בתנועה של גופים שמימיים על פני השמיים. כן תופעות טבע אחרות גם צייתו לחוקים מדעיים מוגדרים".

   

  לאחרונה נתקלתי בבלוג מרתק של בחור צעיר בשם אריק שבחר לעזוב את העולם בגיל 21 ובחר לחזור ולהעביר מסרים מהעולם הבא במטרה לחזק אנשים שהיו במצבו, להכיר בקיומו של עולם שמעבר ולתת לאנשים מידע מרגיע אודות מוות.

   

  בסקרנותי בדקתי את תאריך הלידה שאמו מסרה באתר (21.9.89 בשעה 15:00) כדי לראות האם אכן כתוב במפת לידתו שהוא יעזוב את העולם בגיל כה צעיר ומדוע. 

   

  במפת הלידה האסטרולוגית רואים שאריק היה רגיש במיוחד, לקח כל דבר ללב ושמצבו הרגשי יצא מאיזון עד גיל 24 והקצין בשנת 2009  (על פי אסטרולוגיית הקיסר הסגול כפל כוכבי WEN QU קבלו את כוכב JI המאתגר בקרמה ובמינג), השנה בה החליט לקחת את חייו. אריק בעצמו טוען, אי-שם בעולמו הנוכחי, שהכל כתוב מראש והוא היה מודע לכך מבעוד מועד, אך היתה לו בחירה חופשית להיחלץ מבית הכלא שבו גופו היה נתון, כולל התמכרות לתרופות ולסמים שלא הביאו מזור לנפשו הפצועה. הבחירה החופשית היא הדבר החשוב ביותר שיש ובלעדיו אין חיים, כך הוא טוען.

   

  מכאן, שהסינים הקדמונים חשפו מידע אמין ומדויק להפליא אודות עולם התופעות, מבנים ואנשים, גם אם לא את כולו,

  אך בוודאי את הפוטנציאל הטמון בהם, בתנאי שיודעים לעשות בו שימוש מקצועי ורגיש בדרך העברתו לאנשים המבקשים הכוונה. למרות המידע הכה עשיר הניבט במפה אסטרולוגית של בית או תאריך לידה בתחומים השונים, לרבות הבריאות, הזוגיות, הקריירה, השפע, הילדים ועוד, דבר אחד לא ניתן לאמוד ולנבא וזו הבחירה החופשית - זה מה שעושה את החיים למרגשים כל כך.

   

  הגיע הזמן שפיסיקאים המביאים הסברים קוונטים המבוססים על מחקרים מתמטיים ומדעיים, יבינו שלא ניתן לבסס כל דבר, ועדיין זה לא אומר שהוא אינו קיים. התשובה טמונה בהבנה שרב הנסתר על הנגלה והניתן לחקור. אין ספק שתובנות אלו ואחרות יתגלו במהרה בימינו. זה רק עניין של זמן.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים