שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  והרי החדשות: אהוד גרף פורש מגלי צה"ל
  אהוד גרף, הנחשב לאחד מהקולות המזוהים ביותר עם התחנה הצבאית, פורש אחרי 45 שנה על אף שלא הגיע לגיל הפרישה. ירון דקל: "הוא הרבה יותר מקריין ומגיש"

  תם עידן: שדר החדשות הותיק אהוד גרף פורש מגלי צה"ל, כך נודע ל-ynet. גרף, נחשב לאחד הקולות המזוהים ביותר עם התחנה הצבאית ונמצא בה יותר מ-45 שנה.

   

   

  במסגרת השינויים הנערכים בימים אלה בתחנה הצבאית, החליט גרף (64) על פרישה מוקדמת למרות שטרם הגיע לגיל הפנסיה. רק לפני מספר חודשים צומצמה פעילותו של גרף בתחנה לאחר שבמסגרת השינויים הוחלט כי קרייני החדשות הבכירים יהיו רן יבנאי ושיבל כרמי מנסור.

   

  מלבד מהדורות החדשות הגיש גרף גם את "קולה של אמא" ואת הפינה "60 שניות על", המשודרת משנת 1981 ועד היום. בנוסף הוא משמש גם כראש מחלקת "האומר והתעודה" בתחנה ואמון על תוכניות כמו "שעה היסטורית", שאלות אישיות", "ספרים רבותי ספרים" ו"חכמים בלילה".

   

  במהלך שנות עבודתו זכה גרף שבע פעמים בפרס מפקד גלי צה"ל ובפרס "בני ברית" לעיתונות. בנוסף, שימש גם כשדר באירועים ממלכתיים כמו טקס הדלקת המשואות בהר הרצל, מצעד החיים בפולין ומפגני צה"ל השונים. גרף הוא גם סוציולוג ואנתרופולוג.

   

  ירון דקל, מפקד גלי-צה"ל מסר בתגובה: "אהוד גרף הוא סמל לשידור איכותי, מקצועי והגון. הוא הוביל במשך עשרות שנים שידורים דוקומנטריים מעולים, כאלו שהציבו את גל"צ על מפת התקשורת בישראל כתחנת רדיו מובילה, מהימנה ומקצועית. גרף הוא הרבה יותר מקריין ומגיש, הוא אחת מאושיות התחנה המשמעותיות ביותר והיה אף אחד מחייליה הראשונים של התחנה. אני שמח וגאה שיכולנו להתברך באיש תקשורת מוביל ומי שמוכר כקול של גל"צ במשך שנים רבות. אני והתחנה כולה מאחלים לו הצלחה ובריאות טובה והוא יחסר לכולנו בתחנה".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מיה וגורי לב ארי
  אהוד גרף. פגישה מוקדמת
  צילום: מיה וגורי לב ארי
  הטבות למנויים
  מומלצים