שתף קטע נבחר

AXOM/3 - תוסף האומגה 3 היעיל ביותר

תשכחו מהר מכל מה שידעתם על אומגה 3. שנים הרגילו אותנו שחשוב לקחת אומגה 3, אבל איש לא טרח לגלות לנו שהאומגה 3 צריכה להיות מסוג DHA. מחקרים חדשים גילו כי הרכיב הפעיל שבאמת עובד בגוף זו חומצת שומן אחת: DHA. לכן, חשוב שהוא יופיע בתוסף האומגה 3 שלכם בריכוזים גבוהים. ויש חדשות: AXOM/3, תוסף אומגה 3 פורץ דרך, הוא היחיד המכיל 70% DHA והוא מופק בטכנולוגיה חדשנית ובתהליך טבעי המבטיח יעילות מקסימלית וספיגה טובה יותר. AXOM/3 – היחיד שמכיל 70% DHA, ולכן הוא יעיל פי 3 מכל תוסף אומגה 3 אחר

מדובר בקונצנזוס חובק עולם: אומגה 3 היא קבוצת חומצות שומן החשובה ביותר לגוף שלנו, והיא תורמת לשורה ארוכה של תפקודי גוף ומוח בכל גיל.

 

שנים רבות אנשים נוטלים את האומגה 3 בהרכב המסורתי שלה, עד להפתעה הגדולה של שורת מחקרים חדשים, שטלטלה תפיסות מקובעות בקרב הקהילייה המדעית בנוגע לחשיבות הרכב חומצות השומן באומגה 3.

 

 

מה בדיוק נתגלה? בעבודה השוואתית שערכו פרופ' טרבור א. מורי ופרופ' ריצ'רד ג'יי. וודמן מאוסטרליה, נבחנו מחקרים רבים שבדקו את יעילותן של שתי חומצות השומן המרכזיות באומגה 3 - DHA ו-EPA.

 

התגלה, כי לא רק ששני הרכיבים הפעילים אינם משלימים זה את זה, אלא למעשה, EPA מפריע לפעילות ה-DHA במספר רב של פעילויות קרדיו וסקולאריות, ואף מקטין את רמת ה-DHA בדם! התברר גם, כי DHA יעיל הרבה יותר מ–EPA בהפחתת כולסטרול, טריגליצרידים ולחץ דם.

 

המסקנה המטלטלת: DHA, ולא EPA, היא חומצת השומן החשובה, היעילה והמשפיעה ביותר באומגה 3.

 

שורת ההשפעות המוכחות של ה-DHA על הגוף ארוכה ביותר, ולכל אורך מחזור החיים: DHA מומלץ מאוד על ידי רופאים ותזונאים לילדים ותינוקות. מחקרים הוכיחו, כי ילדים שקיבלו DHA מינקות ועד גיל ההתבגרות, הינם בעלי כישורים קוגניטיביים, חברתיים ומוטוריים משופרים, ואף בעלי IQ גבוה יותר!

 

וזה לא נגמר שם: ל-DHA תרומה במגוון גילאים, והוא משפר את תפקוד מערכות הלב, הדם והראייה, תורם לפריון הגבר, משפר זיכרון – וזה רק קצה המזלג (ראו תרשים).

 

הצטברות הממצאים אודות ה-DHA, אם כן, מעלה שאלה חשובה:

 

האם אתם צורכים באמת את תוסף האומגה 3 הנכון והאפקטיבי לגוף?

 

 

 

הדור החדש של אומגה 3

אם היו עד כה דילמות - הן באו על פתרונן. הבשורה הגדולה: לפני כשנה הושק אצלנו תוסף אומגה 3 פורץ דרך בשם AXOM/3 (משווקת: Pure N), היחיד בישראל המכיל לפחות 70 אחוזים של המרכיב הפעיל יותר, DHA, לעומת בין 10-30 אחוזים בלבד (!) אצל החלופות.

 

כן, AXOM/3 מכיל שורה של יתרונות ייחודיים: ראשית, AXOM/3 מיוצר בתהליך אינזימטי טבעי, ללא חימום וללא כימיקלים, מה שמאפשר ליהנות מ–DHA איכותי ומרוכז במיוחד - היחיד הזהה ל- DHA האנושי.

 

 

 

 

שנית, ב- AXOM/3 קיים יחס של 1:8 בין EPA ל-DHA, שמוגדר כיחס אידיאלי, ותורם להפחתת התחרות בין חומצות השומן ולשיפור הספיגה בגוף. בנוסף, ל- AXOM/3 יכולת ספיגה גבוהה במיוחד, כתוצאה מכך ששייר ה- DHA בו מחובר לשלד הגליצרול השמני בעמדה 2 (SN2). המשמעות: ניצול מקסימלי של ה-DHA.

 

פרופ' ניסים גרתי, מהפקולטה למדעי הטבע באוניברסיטה העברית ירושלים, מסכם: "אחוז ה-DHA הטהור של AXOM/3 הופך אותו ליעיל פי 3 מתוספי האומגה 3 האחרים". 

 

קטן, מרוכז, קל לבליעה

כמה צורכים? מומלץ לצרוך 350 מ"ג של DHA טהור ביום (כמוסה אחת של אקסום/3 מכילה 350 מ"ג DHA). כמוסות אקסום 3 הן קטנות יותר ונוחות יותר לבליעה, וכמובן, נטולות טעם לוואי וריח לוואי.

 

שורה תחתונה: עכשיו, מרגע שנודע שאקסום 3 מכיל לפחות 70% DHA, ועד כמה הרכיב הפעיל הזה חשוב למגוון תפקודי גוף ומוח, הרבה יותר קל (ובריא!) לבחור נכון את האומגה 3 שלכם.

 

אודות לתהליך הייצור האינזימטי הייחודי שלו, AXOM/3 עומד בדרישות משרד הבריאות ובתקנים המחמירים בישראל ובעולם לריכוז מתכות כבדות.

 

 

עכשיו במחיר היכרות - AXOM/3

 

  • להשיג ברשתות הפארם והטבע, בחנויות הטבע, בבתי המרקחת או באתר www.axom3.com
  • לייעוץ מקצועי ולמידע נוסף:  03-6006906

 


פורסם לראשונה 12/06/2013 16:07

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים