שתף קטע נבחר

תלונה: הבכיר בקהילה הגאה שנעצר ניסה לאנוס

אשה, שנולדה כזכר ועברה שינוי מין, התלוננה כי הבכיר בקהילה הגאה, שעצור בפרשת הברנוער, ניסה לאנוס אותה והטריד אותה מינית לפני עשר שנים. התלונה הוגשה לפני כמה ימים, לאחר מעצרו. ימ"ר תל אביב חוקרת

תלונה נגד הבכיר בקהילה הגאה, שנעצר בפרשת הברנוער: ימ"ר תל אביב חוקרת תלונה של אישה הטוענת כי הפעיל, שאינו חשוד ברצח באוגוסט 2009, ניסה לאנוס אותה. בנוסף היא התלוננה כי הוא הטריד אותה מינית לפני כעשר שנים. האישה, שהייתה פעם גבר, הגישה את התלונה לפני כמה ימים, לאחר מעצרו של האיש. כך פורסם ברשת ב'.

 

פענוח פרשת הברנוער - כתבות נוספות:

פיצוח? השאלות הקשות שנותרו בחקירת הברנוער

ואז האסיר אמר: "אני יודע מי רצח בברנוער"

אמו של עד המדינה: "לא מאמינה שהוא הלשין"

 

במשטרה מאמינים שהאיש, המוכר מאוד בקהילה הגאה, הוא אחד המפתחות

 לפענוח הפרשה ואחת השאלות הקשות שנשאלות בחקירתו היא אם ידע בדיעבד מי האנשים שעומדים מאחורי הרצח של ניר כץ וליז טרובישי ופציעתם של עוד 11 איש. 

 

אם בתלונה החדשה יהיה ממש והיא תתברר כנכונה ואם יתקבלו תלונות דומות נגד המוכר בקהילה הגאה, עשוי הדבר לפגוע במאמצי המשטרה להפוך את האיש לעד מדינה. הסיבה היא שעד מדינה יכול להגן על עצמו בפרשה שבה הוא מעיד ולא בפרשות אחרות. 

 

 

חוקרי היחידה המרכזית במחוז תל אביב כבר הבהירו בבית המשפט שלבכיר לא מיוחסת מעורבות ברצח, וכי הוא חשוד בעבירה שבוצעה כלפי אחד מהאנשים

 שקשורים לפרשה - שהובילה כנראה למעשה הנקם. אולם בימים האחרונים בוחנים במשטרה גם את השאלה האם הוא ידע או שיער מה אירע באותו ערב במועדון הגאה לפני כמעט ארבע שנים, אך לא אמר דבר.

 

יו"ר אגודת הלהט"ב, שי דויטש, התייחס למעצר לפני כמה ימים בראיון ל-ynet: "אנחנו מאמינים בחפותו עד שיוכח לנו אחרת. אם יתברר אחרת - נוקיע את זה. עם זאת, קיבלנו עשרות מכתבים ופניות מאנשים שהוא עזר להם. איך הוא עשה את מה שטוענים שהוא עשה לחשוד, אבל לא עשה את זה לנערים ונערות שהציל מזנות?"

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הבכיר בקהילה הגאה שנעצר
צילום: מוטי קמחי
מומלצים