שתף קטע נבחר

השוטרים חיפשו נשק - ומצאו גופה בצינור

בעקבות מידע מודיעיני על נשק, הגיעו בלשים ממשטרת רמלה לאתר בנייה בחולות ראשון לציון. הם איתרו סליק ובו רובה ואקדחים, אך גם גופה, שהועברה לבדיקה. 5 נעצרו

מבצע של המשטרה לאיתור כלי נשק הסתיים במציאת גופת אדם. כמו כן, נמצאו כלי הנשק שככל הנראה נועדו לחיסול בעולם התחתון. אלה התוצאות של מידע מודיעיני מדויק שהגיע לידי שוטרי תחנת רמלה, על אתר בנייה בחולות ראשון לציון. בעקבות הגילויים עצרה המשטרה חמישה חשודים שעובדים באתר הבנייה וכעת היא חוקרת למי שייך סליק הנשק.

 

אנשי יחידת המודיעין של תחנת רמלה קיבלו מידע על כך שבאתר בנייה סמוך לסופרלנד הוחבאו מספר כלי נשק שנועדו לשימוש עבריינים. צוות בלשים של התחנה המקומית הגיע לחיפוש במתחם, ושם, בתוך צינור מים, גילו גופת אדם במצב ריקבון מתקדם. למקום הוזעקו כוחות נוספים והגופה הועברה לבדיקת נסיבות המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

 

בלשי התחנה המשיכו בחיפוש במקום ואכן המידע המודיעיני שבגינו הגיעו לאזור לא אכזב אותם.

במכולה באתר הבנייה מצאו הבלשים רובה קלצ'ניקוב ושני אקדחי גלוק, כולם גנובים, שנועדו ככל הנראה לחיסולים בעולם התחתון. במשטרה מעריכים כי זה מחבוא שנועד לשמש את העבריינים לאחר החלטה על חיסול.

 

לאחר התפיסה הוחלט להשאיר את החקירה בידי משטרת רמלה, בפיקודו של סגן-ניצב שלומי שגיא. בהערכת מצב מהירה החליטו החוקרים לבצע מעצרים של מספר חשודים הקשורים למקום ועד כה נעצרו חמישה והובאו לחקירה בתחנת המשטרה ברמלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דובר צה"ל
רובי קלצ'ניקוב (ארכיון)
צילום: דובר צה"ל
מפקד משטרת רמלה סגן-ניצב שלומי שגיא
מומלצים