שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  איים על ראש העיר אשדוד בפייסבוק ונעצר
  "לסרי, יש עליך דין מוסר", כתב תושב אשדוד בעמוד הפייסבוק של יחיאל לסרי. במקביל, תוגברה האבטחה סביב ראש העיר

  משטרת אשדוד עצרה אתמול (יום א') את תושב העיר כבן 45, בחשד שאיים על ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בדף הפייסבוק שלו. בתלונה נטען כי החשוד גידף את ראש העיר על רקע הבחירות הקרבות לראשות העירייה, וכך עשה גם כלפי מנכ"ל העירייה ובכירים אחרים. החשוד הגיב פעמיים לסטטוס מסוים בדף הפייסבוק של לסרי, ובאחד מהם ציין כי על ראש העיר חל "דין מוסר".

   

  דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

  חשד: "דג" סיסמאות פייסבוק ויצא למסע קניות

  עבריין התנחל בתחנת דלק וטען: אני שותף חדש

   

  איומים ברשת
  איומים ברשת

   

  בפוסט המדובר כתב החשוד: "לסרי, אתה שלחת אנשים לגלות, לידיים של מיליוני ערבים, עליך בכלל יש דין מוסר". כמה דקות לאחר מכן פרסם החשוד התנצלות וטען שהתבטא בצורה לא אופיינית לו.

   

  החשוד עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, שם בילה את הלילה. הוא הודה כי כתב את הדברים אולם טען כי דבריו הובנו שלא כהלכה וכי הם נאמרו על רקע סכסוך אישי בין השניים. מאוחר יותר הוא יובא לבית המשפט לדיון בבקשת המשטרה להארכת מעצרו.

   

  עם או בלי קשר להתנהלות בדף הפייסבוק, הוצבה מאתמול אבטחה על ביתו של לסרי ומתלווה אליו מאבטח בכל שעות היממה. מקורבים מסרו כי המהלך בוצע לא רק נוכח איום כזה או אחר אלא בעקבות מידע נוסף בידי המשטרה וגורמי הביטחון בעירייה.

   

  בעבר כבר שוגרו איומים לעברו של לסרי. באפריל 2009 הושלך רימון רסס לביתו. הרימון התפוצץ בחצר וגרם נזק לשמשות ולמבנים סמוכים. לסרי ובני ביתו לא נפגעו. באותו חודש ניזוקו בתיהם של בכירים נוספים בעירייה במעשי אלימות שכוונו נגדם.

   

  מעיריית אשדוד נמסר: "מן המפורסמות שראשי עיר בישראל מאוימים מפעם לפעם. לצערנו, גם על אשדוד לא פסחו אירועים מסוג זה החל בניסיונות סחיטה באיומים על ראש העיר וכלה בהשלכת רימון על ביתו. אנחנו שמחים שמשטרת ישראל פועלת בנחישות למיגור תופעות פסולות אלה וסומכים על שיקול דעתן של רשויות אכיפת החוק. ראש העיר אשדוד לא יירתע בביצוע תפקידו לטובת העיר ותושביה חרף האיומים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "איים על ראש העיר אשדוד בפייסבוק ונעצר"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים