שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עידן רייכל: "אלישיה קיז נדלקה על הפרויקט"

  השנה האחרונה זימנה לעידן רייכל מפגשים מרגשים. שניים מהם, היו עם ברק אובמה ואלישיה קיז, איתה גם הופיע. "זה לונה פארק אחד גדול", הוא מספר בראיון - וחולק גם כמה רגעים מחייו האישיים: מהראסטות שזוגתו הורידה לו ועד לאבהות המתקרבת

   

  לא שבשנים האחרונות היו בעיות. אבל השנה האחרונה בחייו של עידן רייכל היתה באמת יוצאת מן הכלל. עם אלבום חדש, סיבובי הופעות ברחבי העולם, הופעה פרטית מול נשיא ארצות הברית ברק אובמה ושיתוף פעולה עם אלישיה קיז, רייכל בהחלט יכול לחייך.

   

  גם חייו האישיים סיפקו כותרות: את הראסטות, שהיו לסמלו המסחרי, הוא קיצץ - וגילה לכולם שיהפוך בקרוב לאבא. רגע לפני סופה של השנה העברית, רייכל הגיע אלינו לאולפן ynet לראיון סיכום מיוחד ולביצוע חי ואינטימי של שניים משיריו: "בלילה" ו"אין יותר לאן".

   

  בראיון המיוחד שבראש הכתבה רייכל מספר לנו על שגרת החיים העמוסה שלו ושל הפרויקט, על ההתמודדות עם הלחץ לעשות את הכל יחד - ועל המקומות בהם הוא מוצא את השלווה.

   

  עוד סיפר המוזיקאי על הפגישות האישיות עם אובמה ואלישיה קיז, על התחושות המתחלפות כשהוא תיכף הופך לאבא, וגם על איך החליט לקצץ את הראסטות עד לאפס. מתברר שהיה זה וטו שהציבה זוגתו, אשר קיצצה אותן בעצמה - וכבר באותו הערב הוא עלה לבמה באירופה.

   

   

  רגע לפני הראיון באולפן. רייכל בחדר האיפור (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  רגע לפני הראיון באולפן. רייכל בחדר האיפור(צילום: ירון ברנר)

   (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  (צילום: ירון ברנר)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ירון ברנר
  עידן רייכל. שנה גדושה
  צילום: ירון ברנר
  לאתר ההטבות
  מומלצים