שתף קטע נבחר

סכום הזיכוי: 92,233,720,368,547,800 דולר

לרגע נדמה היה שביל גייטס שוב הודח ממקומו בראש רשימת עשירי העולם. אבל רק לרגע. כשכריס ריינולדס מפנסילבניה פתח את הפירוט החודשי מחברת "פייפאל" הוא הופתע לגלות בשורת היתרה מספר שהזכיר יותר מספר טלפון. בעצם, שני מספרי טלפון.

 

לפי המסמך שהגיע אליו במייל, בחשבונו בחברה היו 92,233,720,368,547,800 דולר. בעברית, מדובר ב-92 קוודריליון דולר - סכום הכולל 17 ספרות. אם זה היה נכון, זה היה הופך את ריינולדס לעשיר פי מיליון מגייטס, שהונו נאמד "בסך הכול" ב-73 מיליארד דולר.

 

פירוט החשבון של ריינולדס. עשיר פי מיליון מביל גייטס? ()
פירוט החשבון של ריינולדס. עשיר פי מיליון מביל גייטס?

 

אך כמובן שזו הייתה טעות. כשריינולדס נכנס לחשבון שלו דרך אתר החברה התברר לו שהיתרה שם נותרה כפי שהייתה - אפס עגול. "זה מקרה מוזר", סיפר ריינולדס לרשת CNN, "אני לא יודע, אולי מישהו התבדח קצת על חשבוני".

 

בחברת "פייפאל" אישרו את דבר הטעות והציעו כנחמה פעוטה, לתרום בשמו של ריינולדס לארגון צדקה שיבחר. "כמובן שזה לא היה בכוונה, ואנחנו מעריכים את העובדה שמר ריינולדס הסיק שמדובר בטעות וגילה הבנה", נמסר בתגובה מהחברה.

 

לפני המקרה התמוה, הסכום הגבוה ביותר שנרשם לזכותו של ריינולדס בחשבון ה"פייפאל" שלו היה קצת יותר מאלף דולר, שאותם הוא הרוויח ממכירת סט צמיגים ממכונית BMW וינטאג' באי-ביי. ומה היה עושה אילו אכן היה הופך לקוודריליונר? "בטח הייתי מכסה את החוב הלאומי", הוא ענה בנדיבות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
חושבים שיש כאן קוודריליון?
צילום: shutterstock
מומלצים