שתף קטע נבחר

מעולם העסקים לעולם הרוח: רחל בולטון לא מתנצלת

רחל בולטון, שנבחרה לאחת מנשות העסקים המצליחות בישראל, מכרה את משרד הפרסום שלה, והיום היא מעבירה סדנאות רוחניות לנשים. "הייתי כל כך עסוקה בחיים הסוערים שלי, שכל הזמן רציתי 'נקסט, הבא בתור, מה עוד?' צריך לזכור שהתחנה האחרונה של החיים זה בית העלמין - אין לנו לאן למהר"

רחל בולטון זוקפת את הצלחותיה לזכות היכולת שלה לעמוד על שלה ולא להיכנע לתכתיבים חברתיים. "אני לא מתנצלת על היותי אישה, ספרדייה, בעלת תשובה ושמנה. אני לא באה ממקום נחות, אני לא באה ממקום תחרותי. אני מאמינה שכל אדם סומן, יש לו שליחות בעולם והוא קיבל כלים לשליחות", היא אומרת בראיון לשרון רוטר.

 

<< הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. כנסו  >>

 

 

בולטון, שחזרה בתשובה והפכה לחסידת חב"ד, היא שעמדה לפני יותר מעשרים שנים מאחורי הקמפיין המפורסם של החסידות: "היכונו לביאת המשיח", הקימה וניהלה את "בולטון פוטנציאל", שהיה למשרד הפרסום המוביל במגזר החרדי, כיהנה כחברת דירקטוריון ב"אפריקה ישראל" ואף נבחרה לאחת מעשרת נשות העסקים המצליחות בישראל. לפני כשלוש שנים זנחה את עולם העסקים, מכרה את משרד הפרסום שלה והיום היא מקדישה את מרב זמנה להנחיית סדנאות לנשים כחלק משיטת "תעצומות" שפיתחה.

 

 

"הייתי צריכה, כפי הנראה, להגיע לכלכלה בישראל ולפרסום ולשיווק, כדי להתגלגל למה שאני עושה היום", מספרת בולטון. "מה שאני עובדת עליו היום זה לתת, בעיקר לנשים, כוח לחולל את פריצות הדרך בחיים שלהן".

 

אין לאן למהר

ואכן, גם בולטון הייתה צריכה לעבור דרך ארוכה כדי לפתח את שיטת "תעצומות". לדבריה, בימים שבהם הייתה שקועה בעולם העסקים "הייתי כל כך עסוקה בחיים הסוערים שלי, שכל הזמן רציתי 'נקסט, הבא בתור, מה עוד?' בעצם אנחנו צריכים לזכור שהתחנה האחרונה של החיים זה בית העלמין - אין לנו לאן למהר", היא אומרת.

 

"אני שכחתי לחלוץ את נעלי העסקים בכניסה הביתה. אני נכנסתי עם אותה הנשימה, ובעצם רציתי שכולם רק יקשיבו לי והם יראו איך הכל בסדר. והם רק רצו שאני אקשיב להם ואני אראה איך הכל בסדר". לדבריה, האמת לא הייתה לא לצדה וגם לא לצדם של בני משפחתה. "אין דבר כזה צודק. זה סוד התעצומות, כשאני הבנתי את זה, הבנתי את הכל". ynet ו"אורות - טלוויזיה יהודית" מזמינים אתכם לפגוש אישה עם שליחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורות
הייתי צריכה להגיע לכלכלה ולפרסום ולשיווק, כדי להתגלגל למה שאני עושה היום. רחל בולטון
צילום: אורות
מומלצים