שתף קטע נבחר

תמיד אשתו: החיים החדשים של גילה קצב

למה בכתה כששוחחה עם בעלה הכלוא, מה העירו לה במספרה, ואיך נראים החיים החדשים של אשת הנשיא. הסיפור המלא - היום ב"ידיעות אחרונות"

היא ממעטת לצאת מהבית, משוחחת עם בעלה בטלפון פעמיים ביום, מבקרת אותו אחת לשבועיים - ולא מפסיקה לדאוג לו.

 

שבע שנים בדיוק מאז שהתפוצצה פרשת קצב ושבועות ספורים לפני שהוא יוצא לחופשת חג ראשונה, החיים של גילה קצב עדיין סובבים סביב הנשיא לשעבר. גם אחרי הרשעתו גילה נשארת לצדו. בחודשים האחרונים נחרדה לגלות שבעלה סבל מהתנכלויות והשפלות מצד אסירים באגף התורני וגם מחוצה לו. "קצב מתקשר אליה ואל כל בני המשפחה כמה פעמים ביום. גילה לא הפסיקה לבכות כשבעלה סיפר לה איזה השפלות הוא עובר, ולכן גם החליטה לפנות באופן פרטי לנשיא המדינה כדי שיחון את בעלה", מספרת חברה שלה.

 

פנתה באופן פרטי לנשיא פרס. גילה קצב (צילום: גדי קבלו) (צילום: גדי קבלו)
פנתה באופן פרטי לנשיא פרס. גילה קצב(צילום: גדי קבלו)

 

סנגורו של קצב, עו"ד ציון אמיר, אומר כי "הלב נחמץ לאות את הצער הגדול שהוא מנת חלקה של גילה.

 אני שותף לקושי הרב שהיא חווה. גילה הגישה בקשת חנינה - הבקשה היחידה שמונחת כעת על שולחן הנשיא פרס. היו כל מיני הערות סביב העניין, אבל עדיין לא נפלה החלטה".

 

במקביל נאלצת גילה להתמודד עם התגובות ברחוב, שלא תמיד מחבקות. "קרה שמישהו ישב פה וראה אותה וזרק לעברה מילה, ישר קמתי וגוננתי עליה", מספרת הספרית של גילה קצב, ג'ורג'ט בן חמו. "אני משתדלת להכניס אותה לתור כמה שיותר מהר. אני מאמינה שכואב לה. אין לה התפרצויות זעם. היא מורידה את המבט שלה, מרימה את הידיים בייאוש ולא מדברת".

 

הסיפור המלא - רק בגיליון שישי של "ידיעות אחרונות"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח
"מרימה ידיים ביאוש ולא מדברת"
צילום: חיים צח
מומלצים