שתף קטע נבחר

ווייז וגוגל - המיזוג מתחיל

חודשיים בלבד לאחר שנחתם הסכם הרכישה, אפשרויות מגוגל מופיעות בווייז, ודיווחי התנועה של הווייזרים מופיעים במפות גוגל. אבל לא בישראל

משתמשי שירת המפות של גוגל יהנו מדיווחי התנועה של ווייז, ומשתמשי ווייז יוכלו להעזר בצילומים של גוגל בשביל לעדכן את המפה של ווייז. כך על פי דיווחים של שתי החברות. המיזוג באפשרויות הללו מתבצע חודשיים בלבד לאחר שגוגל רכשה את ווייז בסכום של 966 מיליון דולר.

 

 

דיווחי התנועה במן אמת של הווייזרים, שכוללים תאונות דרכים, עבודות בדרך וחסימות כבישים לא יופיעו במפות של גוגל בישראל בשלב זה, אלא רק בארצות הברית, דרום אמריקה, אנגליה, שוויץ, גרמניה וצרפת. החיפוש בווייז כולל כבר עכשיו גם חיפוש בגוגל, אך בחברות הודיעו שהאפליקציה תשודרג עם שילוב טוב יותר של גוגל, ושתהיה גישה ליותר תוצאות כשמחפשים יעד לניווט.

 

עוד מבטיחה ווייז כי לכלי שבעזרתו הווייזרים עורכים ומעדכנים את המפות, יתווספו תמונות הלווין ותמונות הרחוב משירות סטריט ויו, בשביל לאתר טעויות או לעדכן. על פי החברה הישראלית, יהיה קל יותר לעדכן ולהשלים מידע שחסר בעזרת הצילומים המפורטים של גוגל.

  

על פי הדיווחים בעת חתימת הסכם הרכישה, גוגל הסכימה להותיר על כנו את מרכז הפיתוח המקומי ברעננה, שמעסיק יותר מ-100 עובדים, ולהותיר את ההנהלה המקורית במשך השלוש השנים הקרובות. "שום דבר לא ישתנה כאן בווייז. נשמור את הקהילה הקיימת, המותג, השירות והארגון, כמו גם את ההיררכיה שלו, התפקידים והתהליכים יישארו אותו הדבר. אותם אנשי ווייז ימשיכו לעבוד אתכם, וימשיכו לחדש וליצור מוצרים ושירותים חדשים, שיעשו את ווייז יותר חברתית, פונקציונלית ומסייעת לנהגים", הודיעו בווייז בזמן החתימה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים