שתף קטע נבחר

נעים קדימה: באלמר נפרד מהעובדים

"אני אוהב את החברה הזאת. אני אוהב את העובדה שהם עזרו להמציא את תחום המחשוב והמחשב האישי ולהפוך אותו לפופלרי" - מנכ"ל מיקרוסופט במייל פרידה מהעובדים

אני כותב זאת כדי שתדעו שאני הולך לפרוש מתפקידי כמנכ"ל מיקרוסופט במהלך 12 החודשים הבאים, לאחר שיבחר מחליף. לעולם אין זמן מושלם למעבר שכזה, אך הזמן הנכון הוא עכשיו. בעבר חשבתי לתזמן את הפרישה שלי באמצע המעבר שלנו להפוך לחברה שמתמקדת בשירותים ומכשירים המעצימים לקוחות, בפעיליות שהם הכי מעריכים. אך למען הכיוון החדש אנחנו זקוקים למנכ"ל שיהיה כאן לתקופה ארוכה יותר.

 

זהו זמן של תמורות חשובות עבור מיקרוסופט. צוות ההנהגה הבכיר שלנו מדהים. האסטרטגיה שיצרנו היא מהמעלה הראשונה. הארגון החדש שלנו, המתמקד על פונקציות והנדסה, הוא הנכון עבור ההזדמנויות והאתגרים שלפנינו.

 

 (צילום: ליאור קורן, dtown) (צילום: ליאור קורן, dtown)
(צילום: ליאור קורן, dtown)

 

אוהב את החברה הזאת

מיקרוסופט היא מקום מדהים. אני אוהב את החברה הזאת. אני אוהב את העובדה שהם עזרו להמציא את תחום המחשוב והמחשב האישי ולהפוך אותו לפופולרי. אני אוהב את הגדולה והתעוזה של ההימורים שלנו. אני אוהב את האנשים שלנו ואת הכשרון שלהם, ואת כוח הרצון לקבל ולחבר את טווח היכולות שלהם, כולל את המוזרויות שלהם. אני אוהב את הדרך שבה אנו מקבלים ועובדים עם חברות אחרות כדי לשנות את העולם ולהצליח ביחד. אני אוהב את הרוחב והגיוון של הלקוחות תשלנו, מלקוח פרטי ועד חברת ענק, לאורך תעשיות, מדינות ואנשים מכל הרקעים וקבוצות הגיל.

 

אני גאה במה שאנחנו השגנו. גדלנו מחברה השווה 7.5 מיליון דולר לשווי של כמעט 78 מיליארד מאז שהצטרפתי, והגדלנו את היקף העסקת העובדים מקצת יותר מ-30 לכמעט 100 אלף. אני מרגיש טוב לגבי התפקיד שמילאתי בהצלחה הזאת, ובכך שהתחייבתי רגשית במאה אחוז כל הדרך. יש לנו יותר ממיליארד משתמשים ואנחנו עושים רווח נאה עבור מחזיקי המניות שלנו. סיפקנו יותר רווח למחזיקי המניות מאשר כמעט כל חברה אחרת במהלך ההיסטוריה.

 

אני נרגש לגבי משימתנו להעצים את העולם ואני מאמין בהצלחתנו בעתיד. אני מוקיר את חלקי בבעלות החברה, ומצפה להמשיך להיות אחד מבעליה הגדולים ביותר. זהו דבר רגשי וקשה עבורי לעשות. אני נוקט בצעד זה בהתחשב במה שנכון ביותר עבור החברה שאני אוהב, זה הדבר היחידי חוץ ממשפחתי וחבריי הקרובים, שחשוב לי כל כך.

 

ימיה הטובים של מיקרוסופט עוד לפניה. דעו שאתם חלק מהצוות הטוב ביותר בתעשייה ושיש ברשותכם את הטכנולוגיות הטובות ביותר. לא נוכל וגם לא נעז לפספס במהלך המעבר. אני ממוקד על להמשיך בכל הכוח ואני יודע שכך גם אתם. בואו נתגאה במה שנעשה.

 

סטיב

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים